Yes To Tomatoes Shower Gel + Body Butter

Značku "Yes To..." jsem donedávna neznala. Na doporučení jsem vyzkoušela sprchový gel Tomatoes a trvale se usídlil na mé vaně :). To je co říct, protože já mám vždy vše v poličkách, na vaně toho chci mít minimálně. P.S. Bývaly ale samozřejmě doby, kdy jsem mívala vanu pěkně obloženou :).


Jako první jsem si říkala: "Proboha, rajčata? Já, která je dokážu pozřít jen v syrovém stavu?" Pak jsem ho v Sephoře očuchala a vůně mi sedla. Těžko říct, jako co mi to voní... Každopádně mě to ráno opravdu probere. Pokud jsem úplně vyřízená, když vyjímečně vstávám na ranní, tak díky tomu sice nelítám jak ratlík, ale pomůže mi dost. Ze začátku mě fascinovala má jemná pokožka, vůně byla cítit maličko, nebyla vtíravá, takže použití parfému ničemu nevadilo. Po cca měsíci používání už se neočmuchávám a nezkouším pokožku na omak, už jsem si zvykla.


Jako mínus musím přiznat, že trošičku vysušuje. Ale to mě pomalu všechno, já jsem děsná citlivka. Tak když jsem viděla v Sephoře poslední rajčatové máslo ve výprodeji, šáhla jsem po něm okamžitě :). Je to moje první máslo, takže nemůžu srovnávat, ale celkově z něj mám dobrý pocit. Když to ještě několikrát týdně zkombinuju z Lushí Buffy, tak mám pokožku krásně hebkou. Ne léto vyzkouším možná i nějaký ten koupelový olej, to taky nemám :).


A výsledek? Nemůžu říct, že je to must-have pro každého. Zvlášť za tu cenu, cca 340 Kč exkluzivně v Sephoře. Ale já na něj měla 30% slevu. Až mi dojde (a to bude za hóóódně dlouho, protože ubývá pomalu - stačí si dát velice málo na houbu a pak pění a pění), tak si určitě koupím další. Pro mě to bude asi dlouhodobě můj sprcháč číslo jedna, dokud teda nenarazím na lepší :). Ale na probuzení ráno je fakt super :). Máslo je fajn, ale až dojde, tak asi otestuju něco jiného, pokud zas někde nebude ve slevě. Plus dávám i za ta krásná balení, celkově značka Yes to má design moc pěkný. Určitě vyzkouším ještě i něco jiného, lákají mě třeba ty mrkve :). Jaké máte vy zkušenosti s Yes to?

5 komentářů:

 1. Super recenze, já jsem tuhle značku zatím nezkoušela, jen jsem pár výrobků viděla v Sephoře:-)

  Zvu Tě na VOŇAVOU GIVEAWAY S LUSH:
  http://illussoire.blogspot.cz/2012/06/vonava-giveaway-s-lush.html

  OdpovědětVymazat
 2. Diky, diky :).


  Uz jsem koukala, Lush miluju, samozrejme se zucastnim, diky :).

  OdpovědětVymazat
 3. o téhle značce jsem zatím ani neslyšela, tak uvidíme do budoucna :)

  OdpovědětVymazat
 4. Rendy o ní psala na blogu, ale já si zaboha nemůžu vzpomenout, kdo mě nalákal na ten sprcháč :D.

  OdpovědětVymazat
 5. také bych ráda vyzkoušela nějaký produkt z řady Yes to... :-))

  mujfialovysvet.blogspot.com

  OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...