Benefit peeling a Moisture-prep

Už od konce minulého týdne jsem v práci pěkně zadřená a domů pak přijdu pěkně utahaná (psychicky) a donutit se k nějakému článku je záhul. Zvlášť včera - jsem si říkala, jen zkouknout nový True Blood a napíšeš to. No to jistě, jako bych se neznala :(. Přitom mě to ale hrozně baví. Ráda bych sem dávala jeden článek denně, ale bohužel zaručit to nemůžu. Ale snad se bude dařit více, až si najdu čas a začnu si psát články do zásoby :).


Rendy mě s peelingem předběhla, ale já v podstatě potvrdím, to co ona. Že jde zatím o nejlepší peeling, který jsem mohla vyzkoušet. Ale zas asi tolik jako Rendy jsem jich netestovala. K tomu ještě přidám benefití "tonikum", jak mu přezdívám.

 

Textura peelingu je skoro stejná jako má odličovač Foamingly Clean. Takové pěnovo-krémové cosi, ale peeling má samozřejmě navíc ta zrníčka. Stačí ho minimální množství, kvůli fotce jsem ho vyprdla z tuby trochu víc, aby to bylo vidět. Já bych si tipla výdrž určitě déle jak rok, záleží, jak často ho používáte. Já si 2x do týdne určitě nevzpomenu. Dávám ho na mokrý obličej a chvíli masíruju a pak lehoučce otřu dlaněmi s vodou a potom nakonec vlhkým tampónkem. Je jemňoučký, takže nepoškrábe, ale zas udělá svou práci a pleť je krásně vyčištěná, zbavená šupinek (pokud nějaké máte) a celkově prozzářená. Ale jak už jste asi četly, používám skoro celou řadu B.right, takže za to nemůže jen ten peeling :).

 

"Tonikum" je vlastně vyhlazující báze pod krém, díky které se krém lépe vcucne a pak i make-up se nanáší trochu lépe. Funkčně by se dala srovnat s Dramatically Different Moisturizing Lotion/Gel od Clinique. Texturou je ale někde jinde. Taková hutná voda :). Tudíž je to něco pro mě, protože gely já na obličeji nějak nemusím a lotion je na mě moc hutná. Ale přesto uvažuju i o delším otestování Clinique, jen se nějak nedokážu rozhodnout. Lotion jsem vyzkoušela jednou na noc a byla jsem vyjukaná, co to se mnou udělalo, úžasný (ale v podstatě to samé umí i Triple Performing). Ale zkusila jsem si na sebe dát na ruku i ten gel a nebylo to špatné. Jen prostě ten krém mi přijde moc mastný a gel zas já nemusím. Proto je Moisture-Prep pro mě to pravé a asi ho jen tak nevyměním.


Používám ho od přelomu roku a vidíte, kolik ho ubylo. Přiznám se ale, že ne vždy ho dám na noc a zároveň ne pokaždé pod krém ráno. Někdy místo něj kydnu Turnaround sérum od Clinique, někdy nemám náladu mít na sobě několik vrstev. Jenže ono je to pokaždé znát, nejenže krém se trošku hůře nanáší a pomaleji vstřebává, ale cítím to, že to není ono. Jo, kdybych já nebyla líná :). Ale snažím se, stejně jako jinou pečující kosmetiku, fakt nanášet pravidelně.

 

Opět pochválím krásné balení, u peelingu ty protiskluzové drážky, jak napsala Rendy (mě to nějak ani nenapadlo), u báze pak umělohmotnou lahvičku. Ještě, že není skleněná jako u krémů, to bych se pak bála, že mi upadne, já jsem známé nemehlo. A byla by asi pak i docela těžká. Jinak cena myslím 750 Kč, jestli se dobře pamatuju. Ale já jsem sadu - jak jinak, že - kupovala v akci 2+1 zdarma.

Určitě vám doporučím mini balení, zvlášť pokud si nejste jisté a bojíte se dávat tolik peněz. Seženete ho zde. Za ty peníze se opravdu vyplatí, já ho teď používám jako cestovní.

A příště si dáme krémy a pak se vrhneme na jiné benefití kousky :).

4 komentáře:

 1. Tak o vyhlazující bázi pod krém slyším prvně... Člověk se každý den učí... :) A jinak obojí vypadá víc než dobře... Ale musím se udržet a nejdřív dopatlat všechny peelingy a spol... :)

  OdpovědětVymazat
 2. Ehm, já taky :). Až při focení jsem si vlastně přečetla, co že to vlastně PŘESNĚ je :D.

  Jinak to odpovídá tomu názvu Moisture-Prep. Na tonikum je to hutné, na krém zas moc málo. Nejvíc to odpovídá gelu, ale gel to není.

  Já to beru tak, že se do toho lépe vsákne krém a pak i celkově korektor, make-up Porefessional a další. Ale dát to jenom bez krému, to zas ne, to moc nejde. Kydat na to přímo make-up jde blbě. To pak ještě případně nějakou bázi, ale na celý obličej.

  Já prostě poznám rozdíl, když ji použiju a když ne :(.

  OdpovědětVymazat
 3. Já můžu nechat oči na těch obalech. Podobných výrobků by se mělo vyrábět víc a nemuseli bychom kupovat žádné další dekorace do bytu:-D

  OdpovědětVymazat
 4. Lucie, mluvis mi z duse :). Me rozhodne jako dekorace koupelny slouzi :).

  OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...