Moula

Někteří z vás Moulu určitě znají a asi nejen kvůli jeho nejznámější roli Spikea z Buffy. Už tehdy jsem do něj byla zblázněná. Mezi mé nejoblíbenější scény patří první sex-tornádo s Buffy, pak když zjistí, že miluje Buffy a na úplném konci s ní poslední noc stráví tak, že ji drží v náručí (a den poté, co jí řekne, že to byla nejlepší noc jeho života - no která byste nevytuhla ;), co?). Opravdu jsem se do něj ale zamilovala až v roce 2008 při setkání na koncertech a focení na Comic conu. Jinak proč Moula? Myslím, že to vymyslela Sky, když si jednou zlomil malíček :). Jinak mu už neřeknu :D.


O Jamesovi si můžete dostatečně počíst na Skyině webu zde, případně je James celkem akční na Tlamoknize své nebo jeho skupiny Ghost of the Robot. Moulu jsem znala především jako herce a když jsem před lety objevila na Skyině webu pár jeho songů, tak to byl konec :). Jako první jsem myslím slyšela Smile a už ji žádný jiný song Jamese nepřekonal. Byla jsem mimo z té lehkosti, jakou to zpívá, jen tak, jakoby se šel projít. Když jsem ten song slyšela tady poprvé, tak jsem ho probrečela. Stejně tak jako celý ten můj první koncert s Jamesem v Londýně a jsem moc vděčná Sky, za to, že mě tam vzala s sebou :). Pak jsem vyrazila ještě dvakrát a Jamese jsem viděla celkem 7x, z toho 6x na koncertě. To sedmé "setkání" bylo na Comic Conu v Milton Keynes, což je takové divné britské městečko, kde je jeden z největších obchoďáků na světě. Byla jsem z toho chození (když se na něco čekalo) pěkně vyčerpaná. Bylo to pár dnů po dvou prvních koncertech, kdy jsem ještě byla v euforii, ale to jsem nevěděla co mě ještě čeká :D. James mi podepsal fotky a pak přišlo na řadu focení. Koupila jsem si dvě fotky tak nějak omylem, ale nikdy jsem toho nelitovala. Když na mě přišla řada a já tam přišla a James mi podal ruku a řekl Hello, tak já byla stěží schopná mu odpovědět a to nemám problém mluvit s kýmkoliv jiným slavným. Jak jsem vyprdlá z MC, tak prostě ty jeho oči... No a pak když fotograf řekl, že mám dvě fotky, tak se na mě Moula tak podíval, poděkoval a objal mě, že jsem zjihla, ztratila řeč a pak jsem asi hodinu měla hodně vlhké oči. No na to nikdy nezapomenu. Možná si řeknete, puberťačka (ee, už v tu dobu jsem se blížila spíš ke třicítce), ale kdo jste ho nepotkal, tak nevíte ;). Každá fanynka vám povrdí, že prostě on nemá šarm, on má auru natuněnou šarmem, že ženský z něj jdou do kolen. Taková atomovka to je :). Ale u mě to není jen o tom. Miluju jeho hudbu a jako herec (hlavně ty záporáky umí úžasně) je taky skvělej. Plus jako člověk (co jsem mohla vidět, zažila jsem i pár Q&A) je moc fajn - jakoby z jiné doby. Smysl pro humor, ale takový jemný a celý je takový, bych řekla gentlemantský a prostě jiný :). To prostě musíte zažít :).

Většinu jeho songů (přehled alb zde) naleznete na YouTube a pokud by vás Moula zaujal, tak bohužel cédéčka se blbě shání, ale není to nemožný :). Já určitě doporučím následující songy: Good Night Sweet Girl, Katie, Too Fast, Cowboy Song (tu jsme s holkama slyšely v Londýně na koncertě premiérově, dodnes pamatuju to mrazení, dal to acapella), Moonshot nebo Dangerous.


Za ta léta jste ho určitě někdy zahlédli i v telce, popravdě docela dost toho natočil poslední dobou, ale bohužel jsou to spíš jen epizodní role (v Supernatural alias Lovcích duchů si zahrál manželský pár s Charismou Carpenter, alias Cordélií z Buffy/Angela), když se zadaří tak jich dá trochu víc (v Hawaii Five 0 byl super, stejně tak ve Smallville). Ale točí i filmy, takže jste ho mohli vidět (i když asi ne vždy poznat) v P.S. Miluji Tě, Moonshot nebo Dragonball Evoluce (tam jste ho určitě nepoznali :D).

P.S. Věřili byste, že mu bude v srpnu padesát? No já mu to teda nežeru :D.

1 komentář:

  1. Spyke se mi vždycky líbil, ale ve filmech jsem moc neviděla. Ale v bufetu ( v posledních dílech) nebo v Angelovi byl skvěléj.

    OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...