Novinka od Fa - Sport

V půli května mi poštou přišel nový deodorant od Fa, dostala jsem ho od InStyle na vyzkoušení (jako přeplatitelka). Já tyhle pičifuky, jak říká kolegyně, nepoužívám, používám jen tuhé. Nebo spíš používala jsem. Ono to totiž fakt funguje! Nastříkám ráno a já se nepotím! Fakt nechápu, jak tenhle levňous za pár fufníků tohle dokáže. Není teda stoprocentní, ale podle mě to bude tím, že občas to stříknutí dám z blbé dálky nebo blbým směrem, nevím. Ze začátku jsem jím byla ohromená, teď už si moje pokožka, jak je jejím zvykem, zvykla. Ale v 80% případech mám podpaží úplně suché. Přiznám se, že jsem ho nepoužívala při sportu, takže zátěž neotestována. No ale zas třeba při uklízení ano a tam to bylo OK :). Jinak jsem si říkala, zvlášť v těch vedrech, že sice podpaždí ok, ale co zbytek? Tak co kdybych zkusila ještě sprcháč, co kdyby náhodou? Když jsem tam byla, koupila jsem nakonec i ten tuhý deodorant, neodolala jsem. Říkala jsem si, že to bude ještě třeba lepší než ten sprej. A ne. To je lepší moje bílomodrá  Rexona nebo cca 2 měsíce starý pánský deostick, teď bohužel nevím značku. Někdy na ně třeba taky přijde řada. Takže tuhý deostick průměr, sprcháč taky, ale ten deosprej doporučuju.


Ve Shleckeru teď mají akci (myslím do konce měsíce), kdy při koupi 2 ks (nejen téhle řady) dostanete stírací los a buď vyhrajete nějakou vyšší cenu nebo minimálně sprcháč Fa (dle výběru). Já si asi vyberu jiný, tahle vůně není špatná, ale že bych z ní byla paf, to ne.

P.S. Včera článek nebyl, ale dneska vám to vynahradím další Benefití recenzí :).

2 komentáře:

 1. fa jsem nikdy na "chuť" nepřišla :)
  Ne, že by mi vadily produkty, co se účinků týče, ale design obalů mi přišel vždy ošklivý a to jak před pár lety, tak dnes :).

  Jinak namísto tuhých preferuji ty "pičifuky" jak říkáš :D

  OdpovědětVymazat
 2. Souhlas, mně se taky nikdy nelíbily. A nedostat ten sprej zadara, tak ho nezkusim. Nejde o těch pár korun, ale nenapadlo by mě to :).

  Milovala jsem ale sprcháč (řekla bych na přelomu století že se prodával) červený pomeranč. Vypadal jak plechovka od Coly, pokud mě pamět neklame a nádherně voněl.

  OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...