Poslední den Festivalu líčení

Dneska jsem konečně naběhla do Fannu, kde zítra končí Festival líčení. Spousta věcí je tam se slevou 20%, doporučuju se zajít podívat. Já koupila jen tři věci, ale o tom až jindy. Nafotila jsem vám (skener mám jen v práci, sorry za tu kvalitu, ale už sotva lezu) knížečku se slevami, kterou dostanete k nákupu. Asi ji nebudou rozdávat jako to dělá Yves Rocher... Bude platit od neděle do 31.8. A že některé slevy stojí za to! No a taky získáte věrnostní kartičku, která je standardně až po koupi výrobků za 10.000 Kč :).

P.S. Tenhle týden byl velmi náročný, zakončený dnešním vstáváním v pět a odejitím z práce až kolem šesté. K tomu courání po obchodech (končící Fann, ad.), doma urychlený úklid; ještě zítra dopo něco musím dodělat, protože zítra dorazí ségra. Jdeme spolu na svatební grilovačku a pak u mě přespí. Sice nemá taky doma naklizíno jako naše skoro maniakální uklízecí mamka, ale znáte to... :). O víkend upozorním ještě na další zajímavosti a konečně se snad dočkáte další recenze, aspoň doufám :). Mějte se krááásně.

3 komentáře:

 1. Na grilovačku bych taky šla!:-) Tak si to užijte a těším se na recenzi!:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Diky moc, ja uz se moc tesim, hlavne ze vypadnu trochu mezi lidi :).

   Vymazat
 2. Lucifride, často mě tu lákáš na nějaký slevičky, kdo to tu má vydržet:-)? Momentálně šetřím na drahou Moskvu a Ty mi sem dáš další slevovou knížku:-D

  OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...