Giveaway vyhrává...

Ahoj ženský :). Víkend byl pěkně náročný, ale boží. Ve čtvrtek mi kolega/pan domácí přidělal v koupelně do skříněk nové poličky (nebojte, pochlubím se) a já pak asi do 11 celé to mé koupelnové království předělávala. Pak jsem padla a ráno se vykopala z postele až v 8 (plánovala jsem v 6, haha :D). Po snídani jsem se vrhla na velký úklid a kupodivu jsem stihla skoro všechno do jedný, kdy jsem vyrazila na nádraží pro Bebe. Strašně moc jsem se na ni těšila, bo je to stejnej poděs jako já a moc mě mrzí, že jsme se nepotkaly dřív. Tentokráte se návštěva protáhla až do neděle, takže jaksi uznáte, že na blog moc času nezbylo :D. O mých Dnech Marianne a nákupech jindy, dneska jdeme na Giveaway :). 


První dárek, tuto menší sadičku, už jsem v pátek předala Luc. Cenu jsem udělila za nejvíce komentářů do dne vyhlášení giveaway. Samozřejmě budu ráda za více komentářů v budoucnu, ale pokud bude příště nějaká cena "jen tak", vymyslím asi něco jiného (taky aby se tu denně nevyskytlo 10 komentů typu Super článek :D), protože teď už se budou komentáře počítat hůř, je vás čím dál tím víc :). A za to jsem neskonale ráda :D. 


Jsem blbá, ale fakt jsem nečekala, že bude takový problém vybrat komentář pro velkou sadičku. Nakonec jsem vybrala 6 těch, co mě nejvíc zaujaly a hlavně rozesmály: Léa (zubní pasty a mazlení), An. (naprostá upřímnost :D), Mar (opak toho, co jsem tu čekala a naštěstí - až na jeden případ - se nedočkala), Denn (abrakadabra), Černá Moora (to nelezení do zadku a že stejně jako já Benefit má, ale chce další :D) a Petra Máliková (lebo medved :D) a holt jsem to vzala přes random, protože to bychom tu byly měsíc :(. A vitězkou je:


An., která díky ceně snad nebude mít celý rok na sprosté slovo :D. No a random Dermacolího melounového mlíka? Random jsem vybrala z těch komentářů, které splnily pravidla a hlavně mě buď sledovaly do vyhlášení giveawaye nebo do té doby aspoň jednou komentovaly. A vítězkou je:


Což po vyškrtání odpovídá: Mar :). Tak snad udělá radost aspoň melouňák.

Co se týče příštích giveaways, tak nějaké samozřejmě budou (skoro) bez pravidel, ale některé zas budou vymýšlecí, i když asi ne tak náročné, jako tahle :D. Ale byla první, ceny stály za to (a hlavně já chtěla poděkovat těm, co mě sledovaly nebo komentovaly) a jak je vidět, užily jste si to. A já taky, a jak! Z těch komentářů jsem dodnes nadšená a mám nějakou dobu co dělat :). Ne že bych normálně neměla ;). Moc děkuju za skvělé komentáře (úžasně jsem se bavila :D) a skvělé tipy. A hrozně moc děkuju za přízeň, v tolik čtenářů jsem za tak krátkou dobu ani nedoufala :). Díky!!!

14 komentářů:

 1. Gratuluju!!! A samozřejmě trochu závidim :))

  OdpovědětVymazat
 2. Děkuji moc, že se ti líbil můj komentář a také velice gratuluji vítězkám :)

  Mohla bych se zeptat, kde se ten setík dá sehnat? Bohužel asos tenhle set do ČR neposílá a přes e-bay ho kupovat nechci :/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :D dostala si mě :D

   no, hodně dlouho ho měli tady
   http://www.feelunique.com/p/Benefit-b-right-Radiant-Skincare-6-Piece-Intro-Kit
   ale teď jsem ho zkusila objednat a už do čr nejde :( šmejdi :( prošmejdim net a dam vědět :) ale asi až zítra, to bych u toho zas zkejsla hodinu a já už sotva koukám :D

   Vymazat
  2. :D
   Tak děkuji moc :) Taky se zkusím kouknout ;)
   Ani se nedivím, že jsi tak unavená, vždyť podle toho, co jsem četla na tvém facebooku jsi prošmejdila během tří dnů skoro celou Prahu díky dnům marianne :D

   Vymazat
 3. Páni. :) Tak to je ovšem skvělé, já děkuji! :)Teď už to třeba na sprosté slovo nebude... :) Mám někam posílat adresu nebo čekat na mail...? :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Aha, tak už nic, mail přišel, jen spadl do spamu... :))

   Vymazat
 4. já ten random nemám ráda, nikdy přes něj nic nevyhraju, kua :D

  ale gratuluju randomem požehnaným! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A vidiš, já už jednu giveaway vyhrála. A randomem :). Když ono je to těžký, fakt jsem nečekala, že to bude tak krutý vybírání :(.

   Vymazat
 5. Ještě jednou, Luci - velice děkuji. Móc mě to potěšilo.
  A jinak: super článek:-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Škoda, že tu nemám tlačítko To se mi líbí jak na Tlamoknize. Bych lajkovala o stošest :D.
   A nemáš za co :D.

   Vymazat
 6. Gratuluji všem! Potěšte se s výhrami i za mě ;))

  OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...