11 aneb Cesta do hlubin Lucifridiny duše


Sice jsem chtěla dneska psát tu slíbenou benefití recenzi, ale když jsem byla nominovaná, tak musím honem, páč bych za pár dní neměla už koho nominovat já :D. Tenhle tag se mi moc líbí, četla jsem ho u Černé Moory a pak dneska odpo u Lucy (Benita) a moc jsem se nasmála. Někde se může stát, že se budu po holkách opakovat, ale je to prostě tak.


PRAVIDLA
1) řekni o sobě 11 zajímavostí
2) zodpověz 11 otázek od blogerky, která tě nominovala
3) vymysli 11 otázek pro blogerky, které nominuješ ty
4) vyber 11 blogerek pro nominaci a informuj je o ní
5) neoznačuj tu, která označila tebe

11 ZAJÍMAVOSTÍ

1) Někteří lidi si o mě myslí, že nespím. Páč kde bych asi na to všechno jako vzala čas, no ne? No, od objevu blogosféry a hlavně psaní vlastního blogu spím méně. A zvlášť poslední dobou, kdy píšu ještě pro jeden web. Ale loni to bylo horší :D. Vydávala jsem PDF týdeník, později 14 deník (hudba, filmy, seriály, sranda - novinky, tipy, ad,) a to vám byl neskutečnej záhul. Děsně mě to bavilo, ale byl to šílenej žrout času. Den před vydáním jsem nespala vůbec. Časem jsem ho převedla na web, ale teď stojí, bo fakt nevlastním Hermionin obraceč času.

2) Mojí první obsesí (knihy nepočítám, páč to je důstojná závislost) byly kabelky. Vyloženě je beru jako úchylku. Mám jich kvanta, i když málokterá mě stála víc jak litr. Takových mám cca 8, což je na můj věk ještě velká pohoda. Toužím po místnosti jen na kabelky a samozřejmě v ní spoustu Vuittonek a Fiorentinek :D.

3) Mám dvě křestní jména, což spoustu lidí vyvádí z míry. Pokud teda to druhé křestní nepovažují za příjmení a neptají se na manžela, což mě vytáčí. Jak si pak mám sehnat chlapa? Nebojte, článek o téhle kuriozitě chystám.

4) Pamatuju si naprosto každou píčovinu a nejen to. V práci (a i mezi kamarády) jsem za tu, co buď všechno ví nebo to dokáže najít/koupit/sehnat. Někdy je to poměrně vyčerpávající, být ředitelkou zeměkoule, ale ty úsměvy a poděkování za to stojí :). P.S. Mám pamět na čísla, ale zoufale si pletu ksichty a jména, zvlášť když jsem ve velké společnosti poprvé a nikoho tam neznám. Zavedla bych povinně v těchto případech jmenovky!

5) Jsem schizofrenní maniak. Začínalo to na základce knihomolem, ke konci střední se přidal seriálofil (to ještě díky TV Nova) a ten přetrvává dodnes. Po škole se přidal ve větší míře filmový maniak a ten rozpukl kolem 22 let, když jsem se odstěhovala do svého prvního bytu, naplno. To ještě nebyl běžný internet doma, takže po práci to byly tři filmy denně. Postupem času (s nástupem kamarádů a kolegů, dělala jsem v IT) propukly zahraniční seriály v plné míře a ve mě se to začalo rvát. První řadu Prison Break jsem dala za dva dny. Z toho jeden den byla neděle a druhý pondělí (až po práci, do noci) a o víkendech jsem běžně koukala na Buffy do pěti do rána. Kde jsou ty časy? Teď se blíží půlnoc a já sotva lezu. Po přestěhování do Prahy, cca před 6 lety se to ještě zhoršilo, páč internet byl už fakt všude a těch seriálů, bože. Loni jsem sledovala touhle dobou cca 30 seriálů, ne-li více. Momentálně to nejde, páč trávim v týdnu kolem 10 hodin nad článkama pro jiný web. A do toho bych ráda pravidelně blogovala. Filmů teď stíhám spíš tak tři měsíčně. No a poslední (aspoň co si teď vybavím) maniak se ukázal už po dvacítce, ale to jen vystrčil růžky. Řádit začal až letos na jaře. Hádáte správně, je to ten hajzl jeden kosmetickej. Jako plnou koupelnu jsem měla už v prvním bytě a kosmetiku a parfémy jsem loni v říjnu stěhovala ve dvou velkých (těch modrých) Ikea taškách (minimálně 1/4 jsme ale se ségrou probraly a vyhodily). Ale to, co se se mnou stalo po průniku na blogosféru, to nemá obdoby. Benefit dostal hodně moc bratříčků, zamilovala jsem si Clinique, nakoupila si asi 50 laků (většinou drogérka) a tak dále... Představu máte a kdo viděl mou koupelnu, tak nechápe :).

6) Jsem (jak napsala i Lucy) gurmán :D. Ve školce mi znechutili šíleně jídel a po jednom ohození zdi křenovou pomazánkou a kakaem těch donucovacích pokusů zanechali. A to jsem tam byla jen rok. Takže jako vyďobávám rozinky (takových je nás ale víc, mohli bysme založit klub :D), nejím cokoliv s mákem a povidlama. Nemůžu majonézu, kečup a rajskou - rajčata jsem se naučila jíst až kolem deseti a můžu je jen syrová a na měsíčky, nenakrájené vám ho nesním. Kafe nemůžu ani cítit (ani od Starbucks), hltám čaj. Zelí můžu taky jen syrové, špenát vůbec, svíčkovou a dršťkovou taky ne. A plněné papriky a cokoliv s rumem. Tiramisu vám teda nesním :D. No a mohla bych pokračovat, ale to hlavní jste asi pochopili. Čas od času jsem zkoušela ta jídla/ingredience znova a znova, ale nejde to. Ani ty olivy prostě. Jen kiwi teď naopak miluju.

7) Jsem Avon Lady :). Ááá, nemlaťte mě :D. Teď to nějak bylo 12 let. Ale popravdě poslední cca 4 roky objednávám tak jednou ročně, jen pro sebe. Nebaví mě se komukoliv každé tři týdny připomínat, zda teda něco nechce. Nic jsem na tom nikdy nevydělala, páč jsem to kamarádkám nechávala buď za nákupku nebo se slevou. Letos jsem se teda ale vytáhla, už jsem udělala dvě objednávky a za měsíc udělám třetí, no teda! Páč vánoční katalog mě fakt zaujal a už to seškrtávám, jako teda co fakt potřebuju. Ze začátku jsem hodně používala skoro vše, pak to šlo na ústup s tím jak jsem poznávala jiné značky. I když mám od Avonu dneska spíš jen dekorativku (ale i pár jiných věcí), nikdy jsem na něj nezanevřela. Hodně věcí je jinde lepší, ale to neznamená, že na něj budu nadávat. Jo a posledních pár měsíců docela dost nakupuju Oriflame od tety. Njn, blogosféra.

8) Mám studený hnáty, bez ponožek ani ránu (i když, teď tu sedím bez nich, páč jsem líná se zvednout a dojít si pro ně) a v práci jsem teď začala nosit rukavice s ustříhanejma konečkama prstů, hlavně ráno. Jako u nás se topí, netrápí nás, ale já jsem prostě děsnej zmrzlík.

9) Jsem děsnej organizátor, ale kovářova kobyla taky. Ostatním vše připravím, naplánuju, ale když dojde na mě... Plán je jedna věc (píšu si vše na lístečky a dělám si seznamy), ale co ten výsledek. Za půlku viním svou lenost, za tu druhou nedostatek času. Já bych toho chtěla stihnout a naučit se strašně moc, ale to by chtělo pár klonů a asistentek :D.

10) Hodně často se chovám/myslím jako chlap. Ono taky když jsem dělala v IT, že :D. Takže sprosté vtipy a nadávky (kolega na kolegu, já jsem pro ně Lucinka), to se přede mnou nikdo nemusí bát :D. V babinci jsem dělala jednou a vydržela jsem to půl roku. Jenže to jsem neznala ty tuze fajné baby jako Luc nebo Bebe, že :D.

11) Nějak mi došla slina. Ale nebojte, já toho v článcích na sebe vybleju dost :D. 


ODPOVĚDI NA OTÁZKY

1) Jaké je vaše vysněné povolání?
Miliardářka :D. Néé, ale chtěla bych mít vlastní portál a časopis. A psát o hudbě, filmech, seriálech, kosmetice a píčovinách :D. A mít kolem sebe tým super lidí, kterým bych platila za to, co je baví. Ale kde na to jako vzít a nekrást? :D

2) Který kosmetický produkt si už nikdy nekoupíte?
No, to je těžký. Nepamatuju si něco, co by mě vyloženě naštvalo nebo mi vyrobilo alergii. Spíš si říkám, že bych měla přestat kupovat po drogérkách levné kraviny, páč ono se to pěkně nasčítá.

3) Věříte v něco?
Ehm, můžu být ještě za většího magora? Jako články na toto téma jsem chystala až někdy později, ale tak co :D. Vykládám karty, mám jich doma už snad kolem dvaceti, většina je tarot. Úspěšnost mám velkou, ale jsou lidi, kterým nevyložím ani kdybych se na hlavu postavila. Jsem mistr reiki. Léčivé energie jsou hodně složité, tam se mi zatím nedaří tolik (ale zabírá to, pokud je člověk přístupný), jako když pošlu energii (vy byste možná řekly štěstí) na zkoušku, pohovor apod. Jasně, že to není automatické. Když prostě nemáte v té společnosti dělat, tak vám nepomůže nic :D. Hrozně mi dělá dobře, když mi kámoši písnou, že měli za jedna, že to nechápou, jak se to mohlo povést, atd. Samozřejmě to není jen o té energii. A taky ji neposílám ze sebe. Jen o ni poprosím pro toho, kdo si o to nepožádá sám. Takže mě to nevysosává, naopak mě to nabíjí. Co dál? Mám doba hodně šutrů. Když mi teta před časem říkala, že jsou léčivé, div jsem si neklepala na čelo. Ale teď jich mám asi víc než ona. Časem bych se chtěla zaměřit i na čakry a další věci. To jde s reiki všechno ruku v ruce. Jenže co to chce hlavně, je čas. Čas věnovat se sama sobě, odstraňovat si negativní myšlenky, atd. A toho teď moc nemám :(. Ale časem to všechno přijde :).

4) Kdybyste měly neomezené možnosti a prostředky, jaký kosmetický produkt byste si určitě pořídily?
Koupila bych Benefit a Sephoru :D. A koupila bych si byt mých snů a měla tam místnost jen na kosmetiku :D.

5) Váš oblíbený parfém?
Ještě nedávno bych asi řekla Angel. Ale teď je jich víc. Už cca 2 roky je jedním  z mých favoritů Forever od Mariah Carey. Naprosto klasická elegatní vůně, takový můj Chanel (ten mi nevoní). No a pak za poslední dobu je to i Alien (ty nové verze), letní Escady a můj první parfém Sun od Jil Sander. A taky nově objevené Rosinky.

6) Jaký druh vánočního cukroví patří mezi vaše nejoblíbenější?
Banánky. Naprosto jednoznačně. Mamča totiž dělá takové, které nikde nekoupíte. Ty z obchodu jsou oproti nim nudné a bez chutě. Radši je mám bez marmelády a čokolády, ale dokážu sežrat libovolné množství a kombinace. A pak vanilkové rohlíčky a linecký. Mamča vždy dělá tak 20 druhů cukroví, ale mě bohatě stačí jen tyhle tři. I když vždy ochutnám pár novinek.

7) Jaké chlapecké a holčičí jméno se vám líbí nejvíce?
Velice překvapivě Lucie :D. Klučičí fakt nevim, možná Daniel (nebo možná je to jen ovlivnění kolegovo novým prckem).

8) Jaká kniha vás v poslední době zaujala a proč?
Ehmmmm, jedna? To nejde, já jich za měsíc koupím průměrně deset. Že je nestíhám číst, to je jiná :D. Asi bych teď doporučila ty od Plum, páč jsem si některé z nich pořídila a děsně mě chytly. Pak taky veškerá upírská literatura (jednou se fakt nechám pokousat nebo ještě lépe, stanu se upírem :D, ale ne tím ze Stmívání, ale Sítou z Posledního upíra - geniální to série, už se chystá 9. díl) a různé sukuby apod. Jinak mám děsnou radost, že se mi povedlo velice nedávno sehnat knížky, co jsem sháněla roky. Šest žen Jindřicha VIII. (ta od Antonie Fraser, je to raritka, tři roky po antikvariátech) a Prométheus v plamenech (ta se sehnat dá, ale já nevěděla název). Teď (už pár let) sháním knížku (A4, bílá, slabá, hodně fotek) o sériových vrazích, kterou jsem kdysi měla půjčenou od strejdy, ale za boha si nevzpomenu jak se jmenovala a strejda neví, o čem mluvím. Jsem to ale totální magor, co? Nestačí, že mě zajímají katastrofy a únosy/havárie letadel, ale i sérioví vrazi? A to ještě předtím, než jsem poznala Dextera. Jsem holt psychopat.

9) Jaká je vaše vysněná svatba?
V mém věku už bych ji měla mít do detailů vymyšlenou, zvlášť když už jsem jednu plánovala. Jediné co vím, že bych chtěla šaty od Maggie Sottero nebo Mia Solano (těžko někdy budu mít na Marchesu, Valentina, Saaba či Muglera :D, Vera Wang mě nebere). No a pak taky že bych ráda měla svatbu v kostele (ovšem bez těch zpovědí předtím) s malou show - nástup na jeden bomba song a u (a po) svatebních slibů pak určité songy. A pak oslava s kamarády. Někdo rád grilovačky, já bych ráda spíš ty vkusnější hostiny, co vidíte v amerických filmech. Ale samozřejmě i s legrací, žádná suchařina. A hudba na hostině? Jedině můj vlastní playlist a ani jeden českej song! Možná tak Černí andělé nebo Medvídek...

10) Kdybyste si mohly vybrat, ve které zemi byste se narodily?
No, v Česku. Já tu jsem spokojená (samozřejmě politici a současná situace horor hadr, co si budeme povídat). Možná tak Amerika nebo Anglie. Ale nevím, zda bych překousla tu jejich mentalitu. To už spíš ten Londýn. Cizina hlavně kvůli těm možnostem nákupů, seriálům a tak.

11) Co si myslíte o tom, že 21. 12. má nastat konec světa, popř. má dojít k jistému přerodu energií?
Ten den jdu na párty, kde ho budeme slavit všichni. V Coverplacu, což je 1200m2 klub, který býval atomovým krytem :D. Jinak dle mého názoru půjde o přerod energie, snad k lepšímu. I když popravdě se děsím toho, kde bude svět třeba za 10-20 let. Buď se tady chopí moci korporace (viz seriál Continuum) nebo to pujde všechno do pr..čic. Bohužel se toho asi dožijeme a naše děti to odnesou. To je ale optimistickej závěr, co? :D


OTÁZKY PRO BLOGERKY
1. Tvůj nejšílenější zážitek (v dobrém)?
2. Kdyby sis mohla vybrat tři superhrdinské schopnosti, jaké by to byly?
3. Oblíbený song, při kterém se Ti rozklepou kolena, zamlží oči?
4. Největší kosmetická fóbie?
5. Co nejšílenějšího bys chtěla v životě zkusit?
6. Kdybys mohla cestovat do minulosti a jen jednou, kam by to bylo - doba, místo a případně koho bys tam ráda poznala?
7. Tvoje guilty pleasure? - film nebo seriál
8. Největší úchylka?
9. Jaký dárek by tě dostal tak, že bys opravdu skákala radostí a zbořila barák?
10. Nejstrašnější film? Takový, že by ses radši zabila, než ho vidět znovu?
11. Co na sobě máš nejvíc ráda (jedno zda vlastnost nebo kus těla)?

NOMINOVANÉ BLOGERKY
Hmm, Luc, Bebe, Verunky a Rendy už byly nominované. Evelins, Mila, Trb a spousta dalších taky, kurňa. Tak kdo nám ještě zbývá? Tohle bylo horší, jak napsat celý článek :D. Najít někoho, kdo ještě (asi) nebyl nominován anebo už tag nenapsal :).

55 komentářů:

 1. Luci, tak jsem pěkně nasmála! Jsi rychlík! :) Jsme si hodně podobné - asi to bude tím krásným jménem :-D Jinak, co věta to zajímavost. Zajímám se taky o podobné věci - sice nevykládám (no, klidně bych si od Tebe vyložit nechala, docela by mě to zajímalo :)), ale k esoterice a nadpřirozenu mě to nějak táhne - a mamka se zabývá reiki! Jinak s tím gurmánstvím, v tom se tak vidím :-D Já zas ve školce ohodila zeď koprovkou a ne jednou, než to vychovatelky pochopily :-D a nad tím tvým jménem jsem taky dumala a musím říct, že mě jako první napadlo, že jsi asi rozvedená nebo nějak tajně vdaná :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jsem, ale mám teď problém dokopat se k tomu článku, na který jsem se včera vyprdla :(. Bych ták šla spát :D. Ha, já koprovku taky nemůžu. Mohla jsem jen polívku koprovou, ale jelikož jsme pěstovali (mimo jiné) léta kopr, nemůžu ho už ani cítit. Jóó, to si budou myslet lidi pořád, jsem si to tím druhým jménem zavařila, ale nelituju toho :D.

   Vymazat
 2. Luci....hodne zajimaveho jsem se o tobe dozvedela. Taky mame hodne spolecneho :-).

  OdpovědětVymazat
 3. ďakujem za nomináciu, otázky si si vymyslela super, takže niečo zo seba vysmolím :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jo, a 21.12 máme pracovný vianočný večerok a 22. mám narodeniny, tak som zvedavá ako to celé dopadne :D

   Vymazat
  2. diky, trvalo mi to vymyslet aspon nejake originalni :D

   Vymazat
  3. je, to mas pekne blbe, ale porad lepsi nez narodit se na Stedry den :D

   Vymazat
 4. Huhů, děkuji. :) Ráda se do toho pustím... :)

  OdpovědětVymazat
 5. Taky děkuji za nominaci! Tvoje odpovědi si musím přečíst zítra, teď jdu spat :) Ale hrozně se na ně těším, protože jsem zahlídla Avon Lady a nemlaťte mě a musela jsem se chechtat :D

  OdpovědětVymazat
 6. Moc pěkný:D:D jsem ráda, že taky někdo má stejnou poslednost po knížkách a seriálech jako já.. už jsem si myslela, že jsem blázen, když prostě ty tři díly do konce řady musím dokoukat i když je půl druhý ráno a vstávám za pět hodin:D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No to je přesný :D. Ne-li za čtyři hodiny :). Nestává se mi to teď tak často jako dřív, ale občas ano :D.

   Vymazat
 7. super jsem si početla :)

  v 9) a 10) zajímavostí se celkem vidím :D s chlapem si me v diskuzich spletlo uz spousta lidi (co me zatim neznaj), cim to je, nevim, ale asi zpusob jak pisu muze nekomu na holku pripadat moc strucnej a k veci (a mozna to je taky tim, ze pro peprnejsi vyraz nejdu daleko, kdyz na to prijde :D nejdu pro nej ani za roh :D)

  ale co me fakt prekvapilo, tak ten tarot a reiki, to bych od tebe vubec necekala :) pac na me vubec nepusobis jako etericka hippie vila, ktery si s podobnyma cinnostma spojuju :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. nejdu ani za roh :D napodobne :))) me maji za chlapa kolikrat i kvuli tomu nicku :D takze pouzivam spis Lucik a tak, sem tam :)
   ee, ja hippie vila nejsem a etericka uz vubec ne :D z depresivniho introverta jsem vyrostla v lehce cholerickeho, ale zaroven flegmatickeho extroverta :D

   Vymazat
  2. já kdybych se neznala, tak bych nikdy nevěřila, že může existovat cholericko-flegmatická povaha :DD ale jo no

   Vymazat
  3. no, ten cholerik tam pretrvava opravdu jen lehce :D on vzdy lehce vypeni a hned je vcudu :) a jen u pracovnich veci :) jinak jsem totalni flegmous a hlavne slunicko :)

   Vymazat
 8. P.S. až seženeš toho upíra na kousanec, pošli ho ke mn :P

  OdpovědětVymazat
 9. Odpovědi
  1. klido :D akorat ted jak jsem zavalena nebo spis vysosana, tak by to nebylo uplne ono... sice je to jen muj pocit, kartam je to podle me fuk, nekdy vola kamoska a sahnu na ne a z fleku to sypu, ale jako teda dneska uz chci jit spaaaat :)))) ten clanek budu muset dopsat zitra a to pujdu spat taky buhvi kdy, booze :D

   Vymazat
 10. Fakt jsem se nasmála :D. Super, taky jsem nedávno o tomhe tagu psala (resp. nominovala jsem Mooru :). Tvoje odpovědi jsou ale bezva :).

  OdpovědětVymazat
 11. Super počtení :).
  Já hož hodně let sním o synovi jménem Daniel, ale asi mi to nejvyde :D. Přítel je Honza a babička mu jako malému začla říkat speciálně a je to v jejich rodině, ale i mezi přáteli tak zažité, že mi Daniel zřejmě neprojde :), stejně by mi všichni říkali přezdívkou přítele.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je, to je skoda. No, ja zas nevim, zda je dobrej napad davat dceri jmeno po mamince. Takze budu mit trable na neco prijit :D.

   Vymazat
  2. Já mám jméno po mamce (i když jsem se dne jmenovala jinak a ještě můžu být ráda za mámino jméno :D) a sama bych ho dceři nedala :). Celkově s jmény pro holku bude problém, tam to mám hodně spojený s nesympatičností holek, co je mají a znám je...

   Vymazat
  3. Jo, ja se taky mela jmenovat jinak :). A asi jsou jmena, ktera bych detem nedala prave proto, ze je mam s nekym spojena :D.

   Vymazat
 12. Hahá... to jsem se zas jednou pobavila :-) A dozvěděla se o tobě něco nového!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jsem ráda :). Největší radost mám vždy, když někdo napíše, že se zasmál :D.

   Vymazat
 13. Jsem teda hodně ráda, že jsi tohle sepsala, jinak bych se určitě nikdy nedozvěděla, že jsi mistr reiki! A že taky vykládáš tarot :-) Ono je vždycky dobré poznat podobně "ujetou" osůbku, že ano :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, články na tohle téma chystám, ale já těch článků mám v pácu už přes 30 a nějak nevím co dřív :(. A je mi jasný, že na blogosféře nebude jediná takhle ujetá, ale za to určitě největší magor :D.

   Vymazat
  2. Na články s touto tématikou se moc těším :-)

   Vymazat
 14. hele, že ty píšeš pro gorillu?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ehmm, jo :D si tu taky hodlám v nějakém článku udělat reklamu :D pokud to budu dál zvládat, páč je to děsně časově náročný :( ale pořád mě to baví :)

   Vymazat
 15. Díky za nominaci, jsem poctěna, vážně:))) Doufám, že nebude vadit, že si kapku upravím pravidla. Čas je ta nejdražší komodita:) Kapku to zkrouhnu, ale tak snad se nebudete zlobit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :))) uprav si jak chces nebo pis jednovetne odpovedi, jak uz jsem to vedela na jinych blogach :) jsem zvedava ;)

   Vymazat
 16. tady, otázky si vymyslela pěkně záludné:-) ale děkuji moc za nominaci a určitě se na to vrhnu.

  OdpovědětVymazat
 17. Tak tomu říkám panečku kvalitní počtení! :-)
  Sem článek ráno louskala na mobilu s jedním rozlepeným okem v posteli. A to jsem si původně říkala, že jen omrknu nadpis. No šak to nešlo nedočíst :-D
  Moc hezké, Luci! :-)
  A hlavně z té křenové pomazánky na zdi mě chytl záchvat smíchu :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tvl, v mobilu, tos mela asi na dlouho :D.
   Dekuji, cervenam se az na perdeli :D.

   Vymazat
 18. To je super, že jsem se o tobě dozvěděla něco víc :)

  OdpovědětVymazat
 19. Skvělý článek, přečetla jsem ho jedním dechem :)
  Do Buffy jsem byla také neskutečně zažraná. Tenhle boom byl v době před mým desátým rokem, tak jsme si na ni ještě s kamoškami hrály :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To potesi :D.
   Jee, jsem rada, ze nejsem sama :). Ja Buffy pamatuju kdysi na TV Nova, kdyz jsem byla asi na stredni. A pak na netu samozrejme, to bylo neco :D. Jeden z nej serialu, holt upiri, holt Spike :D.

   Vymazat
 20. Děkuji moc za nominaci, ačkoli se mi tento tag líbí, bohužel teď nemám ani pomyšlení na jeho vytváření, takže ho nejspíš vynechám.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vpoho, je to prece dobrovolne :). Skoda, ale chapu :D.

   Vymazat
 21. joj tak som ho poctivo dopísala, no nebolo to na hodinku, ale priebežne som sa k nemu vracala počas celého dňa :D Ale zabavila som sa (aj sama na sebe), ešte raz ďakujem za nominácia, v sobotu ráno bud ena blogu. M.

  OdpovědětVymazat
 22. Díky za skvělé počtení...
  A můžu tě někdy zneužít k výkladu karet???
  Jde to i na dálku???

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jde :). Nekdy mi to dokonce prijde jednodussi, zvlast u lidi, ktere neznam :).

   Vymazat
  2. A - kdybys náhodou někdy měla chvilku (když tedy nespíš) - nemohla bys takhle nakouknout, jestli tetě blogeríně klapne nová práce a jestli se v brzké době nezhroutí???

   Může být platba v bonbonech???

   Vymazat
 23. Teda Luci, jsem ohromena! Některé věci o tobě jsem věděla, jiné tušila a z některých jsem paf. Ozvlášť to duchovno mě zaujalo. Reiki se věnovala moje teta, tak vím, že to není jen úplně plácání do větru, ale má to svůj smysl. Asi tě "zneužiju" v lednu než půjdu na svůj poslední pokus státnic ;-) A tarot bych si od tebe taky ráda nechala vyložit. Čeká mě vyřešit několik zásadních věcí, a sice to mám víceméně rozmyšlené, ale zajímalo by mě, co ti pro mě v kartách vyjde:)
  Jo a každopádně děkuju za obě Verunky, že sis na nás vzpomněla, a ještě víc děkuju, že už jsi nás nenominovala, anžto už teď máme asi 5 nominací a bojím se, že to není konečný počet - a fakt nevím, jak to vyřešíme...
  Verunka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zneuzij :D. Na statnice a jine dulezite zkousky posilam energii nejradeji, protoze pak sdilet tu radost toho, kdo ti vola, ze za jedna, je neco naprosto uzasnyho :D. Jo, to je nejlepsi cesta, nechat si to kartama spis potvrdit :). Jasne, ze rada vykladam na cokoliv, ale nerada nekomu podsouvam sve nazory, kazdy at si to prebere po svem :).
   Tak jako nominace by byla bezcenna, pac uz vas nominovala Moora :). Ale je fakt, ze ja ve vcerejsim clanku jeste taky docvakla druhych jedenact otazek z jine nominace, pac me velice pobavily :). Jinak co, nechce si zas na to par mesicu :D.

   Vymazat
 24. Ok, tak kdy uděláme session? ;-) Tenhle víkend to fakt neklapne, leda až v neděli. (A jedničku fakt nepotřebuju, potřebuju především prolézt! :D) Ale něco snad vymyslíme, to by bylo, abychom se nedomluvily!
  Btw, jak dlouho se tím zabýváš?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Doprčic, vždycky kritizuju lidi, co neumí kliknout na "Odpovědět" a teprv pak psát koment a sama to teď udělám a vnáším do diskuze chaos... promiň...

   Vymazat
  2. haha :)) vpoho :)

   domluvime se, pisnu na FB :)

   cca 8 let? ale opravdu hodne az tak 4 roky... ja se o tom v nejakem clanku rozpovidam :)

   Vymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...