Benefití katalog Podzim/Zima

Tak a je tu! Dneska (pátek večer) jsem si pro něj byla, hned ho prolítla a mazala zpět do práce vám ho naskenovat. No sem tam na mě někdo koukal, co že tam dělám jako v pátek tak pozdě... Ale bulvy nikdo nevalil, páč u nás to tak nenormální není. Z čeho jsem nadšená? Když opomenu design, který fakt nemá cenu komentovat, bo je boží, tak zaměření na cestování. Ty nadpisy a kecy okolo, to je něco :). Uprostřed je parfemovaná stránka, ó novinka :). A na lesklém papíře jako. Novinky nečekejte, blíží se vánoce, tak půjde hlavně o limitované boxíky a paletky. Ale zatím nejuchejte, ještě není potvrzeno, zda se k nám dostanou. No, vždy je cesta je objednat ze zahraničí, že :D. Sada mini lesků se mi hodně líbí, ale spíš bych šla asi do Sexy Little Stonaways, páč ještě nemám Posietint, Sun Beam, Hoolu a Bella Bambu. A ostatní mini se taky hodí :). A ještě bych asi brala i Fast Train to Fabulous, kvůli tomu kufříku, je vám to jasné :D. Obrázky si jako vždy zvětšíte rozkliknutím. Jo a katalog mám ze smíchovské Sephory, ale budou už i jinde.
Tak co, o co byste si napsali Ježuchovi? Co říkáte na nový katalog?

12 komentářů:

 1. supeer!!! ten kufřík je boží :-))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vid :). Ne sice tak jako ten kovovej od tech letnich sadicek, ale porad super :).

   Vymazat
 2. Héééj, to ti moselo dát práce! Ale zírám, bo benefití katalog takhle vidím prvně v životě :-) pěkně to mají udělané! A ty lesky mají úžasné obaly! A kufřík? No hele je mi to jasné... :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nedalo, skenr v praci je rychlej :)). Spis je prace pak z toho PDF dostat na jednotlive obrazky, ale to je taky otazka tak 20 minut :).

   Teda ostudo :D. Mam pro Tebe schovany i ten minuly, at se muzes kochat :).

   Vymazat
 3. ááá, jsi nejlepší :) musím si pro něj taky skočit :) Měli ho na Andělu? :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jj, na Andelu a pry bude uz i jinde, ale ne uplne vsude asi.

   Vymazat
 4. Já bych napsala Ježuldovi o celej katalog:-D

  OdpovědětVymazat
 5. ta grafika je super skvělá! a je fakt, že ty lesky jsou krásné!

  OdpovědětVymazat
 6. Ježiš! To je zas tak dokonalý... Hrozně bych chtěla něco od Benefitu vlastnit :)

  OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...