I don't want a lot for Christmas...

Je to tu. Štědrý večer nastal. Co nás čeká? Doufám, že vás klid a pohodička. Tady to budou pohádky, no spíš filmy, na ty české nás (mě) moc neužije. Možná tak ještě Dařbujána a Pandrholu, ač je to ten největší paskvil. Letos už mám dárečky kupodivu zabalené od včerejška, ale to je tim, jak letos krásně vyšly svátky.


I jídlo už je všechno hotové, 20 druhů cukroví (njn, mamča je úžasná), mísa salátu, točené klobásky, vánočka (bez rozinek, pro mě :D) a pomazánka se chystá. Jo a řízky, ty se dělají před večeří, letos se zatím krotím, k snídani jsem měla jen dva kousky vánočky a 6 banánků. 

 

Už se moc těším na večer, reakci na stromeček už mít nebudu jako v dětství, o to holt věkem přicházíme. Ale moc si užívám rozbalování dárků a reakce na ně :). Letos snad budu fotit, musím toho červeňáčka pod stromečkem rozbalit mezi prvníma :D. 

 

Sice už vánoce nejsou o vyvalenosti z dárků nebo o obřích dárcích, ale je to o té pohodě a klidu. A vyvalenosti Mejdla, bo já mu vždy vymyslím fajné dárky. Letos se to nějak moc nepovedlo a místo jednoho velkého dárku jich bude mít víc menších. Ale tak určo bude spokojená :).

 

Už se ke stromku neparádíme jako kdysi, ono se totiž nějak přestalo fotit. A to je škoda, zkusím to letos napravit. A taky si víc užít tu vánoční atmosféru. Lásku nebeskou a Prázdniny dávali včera (ta DVD jsem tahala zbytečně), ale Za zvuků hudby, Malou princeznu a hlavně Smrtonosnou past(i) si teda jako o svátky pustim. Bo, co je víc vánočnějšího než mrakodrap/letiště o vánocích plný teroristů? Btw, co plánujete na Valentýna? Já to mám jasné :D.Mně ke štěstí stačí málo :). Jo, najít pod stromečkem celou Sephoru, Luxor či tunu dvdček, nebudu se zlobit. Nebo třeba nějakýho chlapa :D. Tož krásné svátky plné klidu, radosti a lásky vám všem a vše co si přeju na vánoce, jste vy. Moc fajn čtenáře, vysmáté komentáře a ať se vám tu pořád líbí :).No a ještě jednu vánoční klasiku. Krásné vánoce vám všem :).


18 komentářů:

 1. i tobě krásné a pohodové Vánoce!:)

  OdpovědětVymazat
 2. tyjo, máme to stejně:). Taky už se ke stromku tak neparádíme, nefotí se.. teda, v teplákách bych tam nešla, ale stejně :)).
  A vánočka je rozhodně lepší bez rozinek ;) :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. no, byly roky, kdy jsme chodili i v tech teplakach :)

   Vymazat
 3. Milá Luci,přeji Ti příjemné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů (Tobě i Tvému blogu) v roce 2013 :)

  OdpovědětVymazat
 4. Tobě taky šťastný a veselý! :)

  OdpovědětVymazat
 5. Jééé, to jsou krásné fotky ;-) Krásné Vánoce!!!

  OdpovědětVymazat
 6. I Tobě přeju šťastné a veselé Vánoce! :)

  OdpovědětVymazat
 7. Mooc hezkéé :)
  Jo a hele brouku upřesni to, jakého že chlapa? Ať můžu rozhodit sítě. Nějaké spešl požadavky? :D

  OdpovědětVymazat
 8. Nádherné fotky!!!

  OdpovědětVymazat
 9. Jo Luci, jsi byla kus už jako malá...:-D

  OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...