Kdo vyhrál giveawaye?

Jak jste četly na Tlamoknize, minulý týden jsem lehla a zůstala jsem v posteli od pátku večera do úterka. Až včera jsem byla v práci, proto losování až dnes. Asi únavová chřipka. Ne, nevymyslela jsem si to, stejně dopadli někteří kolegové či kamarádi. Už se těšíte, co :D? Ale nejdřív vyhlásím vítěze novoroční giveaway, nechala jsem nakonec hlasovat random, bo madam Bebe nestíhá a nemohla tentokráte losovat. 


Tramtadadá:


Novoroční giveaway vyhrává a balíček věcí nahoře získává: Veronika Pospíchalová s mikinou s ouškama. Všechna jména jsem si vypsala na papírky a pak spočítala (bo jsem do toho komentovala a já svoje komentáře počítat nebudu) a 103 vyšlo na Veroniku. Takže gratuluju a ta mikina vypadá super. Vaše odpovědi mě dostávaly, rozesmávaly i lehce přinutily k žárlení. Ano, všechny jsem je neokomentovala, třeba se k tomu ještě dostanu. Doufám :).


A co ten Benefit?

Oční mini krém vyhrává: Niki.


High Beam za rozzáření byl hodně těžký. Hrozně jste těmi vyprávěními rozzářily mě. Vybrala jsem pár a nakonec sáhla dle momentální nálady po tom, co mě teď dostalo (modří vědí) - Lena K. Sice banálnost, ale s kým jsem dneska mluvila, ten ví, proč. Samozřejmě mě dostalo spoustu jiných komentářů, Klárčin mě rozslzel. Pak mi to vyprávěla ještě v delší verzi a to je teda storka. A byly tam i další komentáře. Všem za ně strašně moc děkuju, dneska mi to zvedlo náladu je všechny znovu a znovu číst a to jsem opravdu potřebovala :).


Pak tu máme mini lesk Sugarbomb - největší fanoušek Benefitu na jejich Tlamoknize. Když vyloučim mě (že :D), Benegirls apod., tak za poslední tři měsíce (víc tam najít nejde) má nejvíc bodů Veronica St. alias Violets. Gratuluju :). Zkontrolovat si to můžete tam, tabulky sem típat nebudu :).

No a Fine One One? Random zvolil Stars by Lucy, což byl pro mě stejný šok, jako když loni Bebe vylosovala Mooru. Takže Luci, gratuluju :).


Jinak pro pořádek - bo bych se upsala vypisovat to na papírky - vymazala jsem své komentáře a komentáře, kde chyběl link na sdílení. Plus jsem ignorovala dva, které doplňovaly předchozí a počítala je jako jeden. Losování proběhlo, milionkrát přepočítáno, takže tady to máte a radujte se. Užijte si to :). Pošleme si mailíky a já to pošlu příští týden či si to s pražskýma předáme.

18 komentářů:

 1. Jééé, děkuju mooooc!! Udělalas mi velkou radost za poslední dobu už podruhé :-D Poprvé to byl ten lesk :-D Uaaaaa!! Děkuju!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jéé, vidiš, to mi nedošlo :D. Já po tom presčasu v práci už sotva melu :). Ale akorát se vrhám na zítřejší článek :). To dodělám :D.

   Vymazat
 2. všem vítězkám upřímně gratuluji a doufám, že budete moc moc spokojené!

  OdpovědětVymazat
 3. Gratuluji a tiše závidím.. :)

  OdpovědětVymazat
 4. Nene,to není snad možný!!!wow,ani nevíš jakou mám radost a navíc ještě bonus k tomu všemu-kafe s tebou,doufám!:):):)A ostatním vítězkam gratuluji též!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ježiši, jako bych byla celebrita, si prdlá :D.

   Vymazat
  2. :D Tak to se k sobě aspoň perfektně hodíme :D (myslím tou prdlostí, ne "celebritostvím" :))

   Vymazat
 5. gratulujem všetkým!! ;)  je u mňa GiveAway alias pozvánka ;)

  OdpovědětVymazat
 6. Lucie ja te zaskrtim :-)))) !!!
  Pokud bych zapomněla, pripomen se mi prosím!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Neboj, vyhrajes jindy urcite :). Nebo ti nejakej mini venuju :).

   Vymazat
  2. Tak to jsem se trochu uklidnila:-))))

   Vymazat
 7. Mám strašnou radost, děkujíí :) Mikina (v těch hnusných mrazech) stále skvěle slouží :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pisni mi prosim mailem adresu nebo zda se sejdem (pokud si z Prahy).

   To verim, ja doma nosim svetr s kapuci. Kdyz me videla mamka, zacala mi rikat skritku :D.

   Vymazat
  2. Adresu máš v mailu :) A doufám, že přestane brzy sněžit, to je zas víkend :D

   Vymazat
 8. cože? já? ježiš to vypadá, že jsem strašnej Hujer. chudáci, ani jsem si neuvědomila, že tam píšu nějak často :/ každopádně moc děkuji za výhru, Tobě i Benefitu, pokud ji věnovali ;)

  OdpovědětVymazat
 9. no néééé jááá jo? Jsem to opravdu já? :D nemůžu tomu nějak uvěřit :D

  OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...