Máte právo vypadat nádherně aneb Benefití giveaway

S tím, co vám teď přináším, tu menší pauzu určitě omluvíte ;). Bo se mi do rukou dostal nový benefití mazel a já ho nedám z ruky! Když jsem ho byla poprvé v prosinci zkoušet v Sephoře, nijak velký dojem na mě neudělal. Zkoušela jsem ho totiž večer, když už můj make-up byl na tom po celém dni tak nějak bledě. A na tu patnáctiminutovou cestu metrem se mi nechtělo plýtvat energií na načančání se. Zvlášť když jsem sotva lezla (do Sephory už s touhle náladou nelezu, jsem poučená, cha). V Sephoře mi Benegirl nanesla Fine One One na tváře a mě přišlo, že je to nějaké takové divné a nic moc. Na ruce už to vypadalo mnohem lépe. Ale stejně jsem z něj nebyla bůhvíjak odvařená. Ach, jak jsem se spletla!


Když se mi brouček dostal do ruky, vzdychala jsem a óchala jsem nad tím balením, krabičkou, designem, prostě vším. Jasně, některé další značky mají taky fajné obaly a celkově design, ale Benefitu se nic nevyrovná. Kdo mě znáte, víte, že to myslím vážně a nesnažím se tu někomu lézt někam. Do Benefitu jsem se zamilovala před pár lety a ta láska stále trvá a prohlubuje se. Někdy mám fakt pocit, že mám doma celej Benefit. A ne nemám. Mám toho kvanta, ale spoustu jsem ještě neměla možnost vyzkoušet. Ale to přijde.


Co se to opět hodně vydařilo, je ten vizuál a videa, která Benefit opravdu umí. Vysílat je u nás jako reklamy, určitě je v Sephoře plno, ne? Každý sice říká, jak ho reklama vůbec neovlivňuje, ale já se občas přistihnu, jak přemýšlím, zda by ten nový šampón nebo krém fakt nestály za to, je vyzkoušet. Když dvakrát do měsíce zapnu telku. Jasně, málokdy si něco koupím, ale červíček hlodá :).


A jak tedy na něj? Kdo jste video ještě neviděl, mrkněte se. Kdo ano, opakování je matka moudrosti, že?Jednoduše natřete na tvář, světle růžovou (já říkám high beamem) nahoru a pak prsty rozetřete. Mě se spíš osvědčilo jemné rozklepávání. Když dáte druhou vrstvu, bude to o to výraznější, záleží, na co se cítíte a zda jdete do práce nebo pařit :).


Tady vidíte už rozetřený Fine One One, ovšem na make-up, večer - po příchodu z práce. Není to ono, co? Ale i tak to pomohlo, trochu mě to rozzářilo . 

 

Zde je Fine One One nerozetřený, na make-upu (Benefit Oxygen Wow) a na BB krému. Nanášel se na oboje jedna báseň a krásně vyniknul. Zdá se to sice v podstatě stejně, jen foťáku to přišlo trochu jiné. 

 

Rozetřené to pak vypadá takto, opět foťák trochu zlobil a vyžral barvy.

 

A s pudrem. Vlevo můj milovaný Benefití, vpravo fixační Dermacol. Ono se může zdát, že to není vidět. Jenže opravdu je. Celou vás to prozáří a probarví tváře (zvlášť když přidáte víc barvy, jako slečna ve videu). Když jsem loni na jaře přišla poprvé do práce s High Beamem, kolega se ptal, co je na mě nového. No nevěděla jsem, ale pak mi došlo, že za to mohl ten High Beam. A s Fine One One to bylo stejné. Sice už nic nikdo neřekl, ale zvídavé a přemítavé pohledy jsem viděla. Už se radši kolegové neptají, bo byly doby, kdy jsem fakt nestíhala (ještě než jsem objevila blogosféru a taky Benefit) a líčila se až ráno v práci (to by dneska šlo hodně blbě, když toho používám tolik; ale přece jen šlo, zkoušela jsem to), tak se mě kolega ptal, zda nejsem nemocná. Poté, co jsem mu párkrát odpověděla, že jsem si jen nestihla nahodit obličej, tak pak už přestal. Ale vždy s nějakou novou vychytávkou sem tam přemýšlí :). Stejně tak i s Fine One One, ale já mu nebudu nic říkat, mám přece nárok na tajemství, ne? 

 

Pro porovnání tu máte i Fine One One na ruce. A dodala bych, že na tvář jde použít i bez make-upu a pudru, samozřejmě. Ale mě se nejvíc osvědčil s touhle kombinací. 

 

A taky vám chci ukázat, jak se liší od tintů a beamů. High Beam používám hlavně pod obočí, někdy na lícní kosti, jak kdy. Teď můžu dát pod obočí i Fine One One a jde to velice jednoduše (a je to rychlejší), ta highbeamová růžová je na konci, takže nic složitého. Benetint používám spíše na rty, ale i na tváře občas dojde, i když já radši benefití tvářenky (ty teď ale trochu odsunul Fine One One) - Hervana je božská, ale poslední dobou mám o chloupek radši Sugarbomb a někdy experimentuju i s Coralistou. Té je podobný i Cha Cha Tint, který nepoužívám tak často, ale když ano, stojí to za to. Oba tinty vydrží na rtech hodně dlouho a stejně tak i na tvářích. Slyšela jsem o nich, že jak zaschnou (zasychají velice rychle, je třeba hodně rychle roztírat), nejdou dostat dolů. Já s nimi problém nemám. Ale je pravda, že záleží na odličovači. S tím benefitím jdou dolu celkem jednoduše, jen maličko přitlačit a jsou dole. S nějakým skoro nounejmem mi to fakt šlo hodně špatně. 

 

Na dalších fotkách se podívejte na tinty na ruce. Shora High Beam, Benetint a Cha Cha Tint. Úplně vespod je po prvním lehkém setření tampónkem s benefitím odličovačem. Když jsem lehce přitlačila podruhé, bylo pryč vše.


 


Pokud nemáte ani Fine One One ani tinty a teď jsem před vás postavila dilema, co vybrat, tak je to takhle: oboje ubývá hrozně pomalu. S Fine One One máte multifunkční líčidlo hned ve třech barvách, které můžete použít jako tvářenku, pod obočí i na rty (jako v tom videu; ale já mám teď období, kdy pomalu denně používám mou milovanou benefití rtěnku, takže se přemluvit k něčemu jinému je těžké). High Beam je úžasný rozjasňovač a skvělá investice, protože ten vám opravdu asi nikdy nedojde. Říká se mu supermodelka v lahvičce. Tinty (Posietint ještě nemám, ale na mini si taky brousím zuby) jsou skvělé, když potřebujete voděodolný make-up nebo jen lehce zvýraznit rty. Mě ale navíc přijde, že když dám tint pod rtěnku (a na balzám), tak rtěnka déle vydrží. Takže já bych teď šla asi do Fine One One (jsem jím naprosto okouzlená), ale časem i do tintů. Rozhodnutí je ale na vás :). 

 


A ještě pár fotek na závěr a půjdeme na tu slibovanou giveaway.

 

 


Benefit byl tak moc hodný, že poskytl nejen jeden kousek Fine One One na recenzi (hrozně moc děkuju, ještě teď se rozplývám), ale i druhý pro vás. K tomu jsem já přidala tři mini (mám doma ještě pár dalších, ale necháme si taky něco na příště, ne?) a jdeme na to. Chcete něco z těchto laskominek vyhrát? Tak do toho :).

Tady jsou pravidla a otázky:
1) být fanouškem Benefitu na Facebooku - uveďte, pod jakým jménem sledujete
(kdo to nevíte, pořádají se tam často skvělé soutěže, takže stojí za to, ho sledovat)
2) být fanouškem mě tady na blogu přes GFC (když i na Facebooku, uděláte mi radost a sobě taky, protože tam denně informuju o spoustě slev, novinek, soutěží :D)
3a) pokud už něco od Benefitu máte, napište, bez kterého výrobku nemůžete žít a který byste nejradši vlastnily z těch, co nemáte
3b) pokud ještě od Benefitu nic nemáte, napište jeden výrobek, který byste moc rády vyzkoušely
4) kde a kdy jste Benefit poznaly - délce textu meze nekladu :)
5) čím jste kdy nejvíc někoho rozzářily a kdo a čím naopak vás
6) pokud nemáte na profilu viditelně email - uveďte ho
7) pokud článek nasdílíte na Facebooku nebo se zmíníte u vás na blogu o této soutěži, napište druhý komentář a v něm uveďte link (musí být veřejný)

GIVEAWAY JE UKONČENA, TERMÍN BYL DO 14.2.


A jak se rozdělí výhry:
1) Fine One One vybere random
2) High Beam vyberu já na základě soutěžního bodu 5
3) I't s a Potent mini oční krém vylosuju
4) Sugarbomb mini lesk bude vybrán podle pravidla, které jsem oznámila Benefitu (takže je to dané, ale bude to překvápko)

No a nakonec mám pro vás ještě menší info. V Sephoře teď běží akce Svátek bestsellerů a tyhle super věci od Benefitu nakoupíte s moc fajn slevou:
Skvělá báze Porefessional za 650 Kč (standardně za 950 Kč) - nedám bez ní ani ránu.
Úžasná řasenka They're Real za 490 Kč (690 Kč) - lepší řasenku neznám.
Stay Don't Stray báze pod oční stíny za 490 Kč (740 Kč).
California Kissing - mátový lesk na větší rty a efekt bělejší zubů za 290 Kč (590 Kč).

Soutěž běží do Valentýna 14.2. a výherce pak brzy oznámím.

P.S. K tomu připomínám akci v Brow Baru zde (úplně na konci) plus možnost získat vzorek (a Benefit je nemá zrovna malé) při nákupu dvou produktů (do vyčerpání zásob) na obrázku hned vedle. Na přelomu února a března zase budou akce v Sephoře s Benefitem, sledujte facebook :)

143 komentářů:

 1. Hehe, nikdy jsem nic nevyhrála, tak to zkusím :)
  1) Petra Majerhoferová
  2) splněno
  3b) strašně bych chtěla vyzkoušet High Beam nebo řasenku They´re real. A samozřejmě novinku Fine One One.
  4) Porpvé jsem se s Benefitem seznámila při pročítání různých kosmetických blogů. Jedním z nich byl i ten Tvůj. A teď ho chodím obdivovat do Sephory :)
  5) Nejvíc jsem asi rozzářila lidi v mém rodném městě, kterým jsem mohla zprostředkovat práci (pracovala jsem v personálce) :) A už se moc těším, protože v dalších dnech se chystám účastnit se sbírky pro psí útulek v Plzni. A kdo mě nejvíc rozzářil? Asi přítel, když souhlasil, že si pořídíme kočku :)
  6) blogsimplelife@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 2. Sleduji tady i na FB tebe i Benefit jako Lenka Kalašová. Od značky Benefit zatím nic nemám, ale moc ráda bych vyzkoušela Porefessional, High beam nebo něco na pusu :-) Taky jsem četla, že Benefit dělá úžasné make-upy a řasenky. No prostě cokoli bych ráda zkusila :-D Se značkou Benefit jsem se poprvé setkala na kosmetických blozích a pak jsem byla věcičky okukovat v Sephoře. Nejvíc mě vždycky rozzáří a zlepší náladu náš pejsek, když mě vítá po příchodu domů a pak se rozvalí a nechá drbat :-D Je to úžasné. Koho jsem nejvíc rozzářila já, to nevím. To by museli posoudit ostatní. Ale vím, že nedávno jsem udělala velkou radost kamarádce, když jsem za ní přijela. Bydlíme od sebe docela daleko a kvůli práci a špatnému spojení je obtížné domluvit se na setkání. Byla opravdu moc ráda, že jsem dorazila a strávily jsme spolu parádní den. lllenkaaaaa@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 3. 1)a 2) Sleduji už dlouho jako Romča Prachfeldová
  3b) Od Benefitu zatím nic nemám, ale poslední dobou mě často láká myšlenka na Porefessional, který by (snad) dokázal zakrýt ty mé obří póry.
  4) Kdy jsem Benefit poznala už přesně nevím ale bylo to, když jsem začala sledovat všechny ty kosmetické blogy, no a od té doby, co jsem začala sledovat ten tvůj, tak nad těmi výrobky pořád přemýšlím a přesvědčuji se, že vlastně nic tak strašně nepotřebuji a zatím úspěšně odolávám, jelikož jsem se zařekla, že budu šetřit :D Jsem zvědavá, jak dlouho mi to vydrží :D
  5) Mě nejvíc vždy rozzáří moje roční neteř. Vždy když jí vidím, jak se na mě tlemí, tak mám úsměv od ucha k uchu a na všechny problémy v tu ránu zapomenu :)A koho jsem nejvíc rozzářila kdy já... No nejvíc nevím ale před týdnem jsem udělala úspěšně zkoušku, kvůli které bych vyletěla ze školy a musím říct, že mamču to hrozně potěšilo, takže jsem rozzářila jí a vlastně i sebe :)
  6) romca.prachfeldova@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 4. 1/ Kateřina Hűbnerová - sleduju, soutěžím, zatím bohužel bez úspěchu:/
  2/ sleduji tady i na FB:)
  3/Já od Benefitu ještě nic nevlastním, ale opravdu se mi líbí Posietint a od doby, co Benefit na Fb zveřejnil Fine One One si myslím, že je to pro mě to pravé, protože je to multifunkční a rozjasňující a to je to, co nutně potřebuju:)
  4/S Benefitem jsem se seznámila pravděpodobně v nějakém časopise, už před pár lety a od té doby ho chodím do Sephory okukovat.
  5/Mě dokáže rozzářit můj milý, vždy když pro mě udělá něco, co nemá rád a bez keců, jako například společné focení. A já naposledy rozzářila svého tatínka, když jsem mu pomáhala s malou sestřičkou, protože jeho manželka onemocněla a on to už trošku nezvládal. Nejradši dělám radost maličkostmi:)
  6/hubnerova.kaca@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 5. a tady link :) http://kejtsworld.blogspot.cz/2013/02/benefit-benefit-benefit.html

  OdpovědětVymazat
 6. Fanouškem jsem už dlouho a to pod jménem Ann Candy.
  2) Sleduji tě jak přes GFC (annasglamour), tak i na fb (Ann Candy).
  3) Ještě jsem neměla možnost žádný výrobek vlastnit, ale moc bych chtěla vyzkoušet již stále publikovanou Fine One One, vypadá opravdu zajímavě a určitě bych ji používala každý den. :)
  4) Benefit jsem poznala díky blogovým recenzím a ze Sephory v Berlíně, kde mají velké a barevné regály s výrobky. Je to tam překrásné.
  5) Rozzářit člověka je snad mým údělem. Pomáhám starším lidem v obchodech a je krásné vidět jejich rozzářený obličej. Tetě v domově důchodců jsem připravovala program též pro starší lidi. Když slyšíte se smát staršího člověka, který už jen čeká na smrt, tak vás to poznamená. A nejvíc rozzářeného človíčka vidím v neteři, která když mě jen uvidí ve dveřích tak hned na mě volá a letí ke mne. Neustále mě objímá a pusinkuje, a má děsně rozzářený úsměv s malými zoubky. :)
  6) annasglamour@volny.cz

  OdpovědětVymazat
 7. Sleduju jako Renata Stiborová.
  Fanouškuju tady i na Fb :)
  Ještě stále nemám nic, ale chystám se na They´re real, Ooh la lift a nebo právě Fine one one v nejbližších dnech. Jen ještě vybrat, co bude pořízeno jako první :)
  S Benefitem jsme se seznámili určitě na nějakém blogu :)
  Nejčastěji asi rozzářím mého syna a stačí k tomu vždy dětinsky málo :) A naopak on dělá největší radost mně! ♥
  rstiborova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 8. Fanouškem jsem jak tebe, tak Benefitu (jméno případně dodám později, nechci, aby tady veřejně viselo)
  s Benefitem jsem naprostý začátečník, teprve před měsícem jsem si koupila první kousek, a to hned celou krabičku Feelin Dandy, tak pilně testuji.
  do budoucna bych chtěla hlavně Hervanu a také mě láká Benetint
  o Benefit jsem úplně poprvé slyšela od Rendy z Ordinary Life
  já nejraději dělám radost nečekanými dárky. Sleduji, poslouchám a když vím, že po něčem konkrétním dotyčný touží a není to zrovna auto za milion, tak mu ho v nějaké nečekané situaci předám. A já osobně jsem vždycky nejvíc rozzářená, když splním nějakou zkoušku a mám zase o problém méně. :-)
  thestan@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 9. 1.Benefit sleduju (Zuzana Žoužel Suchopárová)
  2.tady sleduju taky (Suzie)
  3. chci vyzkoušet porefessional nebo Hervanu
  4.v Sephoře
  5.nejvíc jsem byla poslední dobou rozzářená, když jsem dala příšerně těžkou zkoušku z matiky na první pokus
  july.mayova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 10. 1) jsem
  2) sleduji
  3a) od Benefitu mám asi nejraději řasenku They're Real! To je moje stálice, čas od času se nedchnu třeba pro Porefessional, ale řasenka je moje topka :) A ráda bych vyzkoušela novou multifunkci, High Beam nebo nějakou tvářenku, ty mne moooc lákají
  3b) -
  4) poprvé jsem ho okukla v Sephoře, když zrovna běžela akce 2 + 1 a hned jsem tam řádně nakoupila a tak se rozjela moje úchylka
  5) přítele rozzářím vždycky dobrým jídlem! takže denně! :D A já jsem byla rozzářena asi dárkem k Vánocům od přítele :)
  6) katushkaablog@gmail.com
  7) komentář s linkem následuje!

  Jinak by mne vůbec nenapadlo, že FOOO jsou vlastně spojené tinty dohromady, takže je to v podstatě 3 v 1 :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. http://www.facebook.com/katushkaablog

   Sdílím na své zdi!

   Vymazat
 11. 1.) Fanouškem jsem jako Baruna Mysíková
  2.) Sleduji jako Barbora Mysíková
  3.) Největší zálusk mám na Bella bambu, kvůli její krásné barvě.
  4.) O Benefitu jsem se dozvěděla, když jsem začla sledovat kosmetické blogy a hned mě zaujal, hlavně jeho krásné a roztomilé obaly.
  5.)Každý den se snažím rozzářit svého přítele a on naopak mě, občas se rozzáříme doruda, ale jinak nám to docela jde :D
  6.) barbora.mys@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 12. 1. Benefit sleduji už dlouho jako Cathyna Svobodová
  2. Tebe taktéž :)
  3. Nemám, ale chtěla bych nejvíc vyzkoušet některou z tvářenek Sugarbomb nebo Coralista. Pak i jejich bestsellery, s kterýma mě líčili, když jsem byla na úpravě obočí :)
  4. U Blogerek a na youtube, po té jsem si jich všimla i v Sephoře a zamilovala jsem si je, jak říkáš, hlavně díky rozkošným obalům. :))
  5. Mě zozzáří když mi svítí sluníčko do pokoje jako dneska a mám tu vidinu tepla a léta, a taky rozjasňovač :D
  6. cathyna.freedom@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 13. 1. Sleduji jako Michaela Cahlová
  2. Sleduji pod stejným jako Em
  3. Výrobek od Benefitu jsem zatím žádný nevyzkoušela, ale nejvíc mě láká Coralista, They're Real nebo POREfessional
  4. Na kosmetických blozích, na Youtube...:-)
  5. Podle mě je úsměv a povzbuzení od někoho milého tím nejlepším rozjasňovačem.
  6. michaela.cahlova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 14. Začnu asi tím, že jsem tuto skvělou giveaway sdílela na FB kosmetických stránkách.
  https://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn#!/pages/Claires-petite-obsessions/314035762021834

  OdpovědětVymazat
 15. Skvělá recenze! Já jsem k téhle novince byla nejdřív taky nedůvěřivá, ale když jsem si jí v Sephoře zkoušela asi potřetí konečně na to padlo to správné světlo a já byla unešená - to musim mít! :-D
  1) Benefit sleduji dlouho předlouho jako Marie Vágnerová
  2) Sem na blog chodím pravidelně a sleduju Tě i na fb pod názvem mé stránky Můj fialový svět/ My purple world :-)
  3a) Nemůžu žít bez Watt´s up! rozjasňovače, prostě zlatíčko!!!
  3b) Nemůžu si pomoc a musím odpovědět i tady :-D Toužím po Fine One One a řasence They´re real! (asi poběžim využít tu úžasnou slevu) :-)
  4) Jééé tak to vůbec nevím. Myslím, že díky blogování před pár lety... Na vlastní kůži jsem benefit vyzkoušela ale až loni!
  5) Snažím se svým blízkým občas jentak udělat něčím radost a naštěstí je to vzájemné. Není nic hezčího než dostat jentak nějakou drobnost nebo pro někoho něco udělat... Mně ale asi nejvíc rozzářila zpráva, že budu teta :-) Jooo, ale jednou na Silvestra jsme známým rozzářili živý plot :-D Oni z toho ale moc radost neměli... No nic...
  6) mujfialovysvet@hotmail.cz


  OdpovědětVymazat
 16. sdílím!!! https://www.facebook.com/pages/M%C5%AFj-fialov%C3%BD-sv%C4%9Bt-My-purple-world/209125032439331?ref=hl :-)

  OdpovědětVymazat
 17. 1) Sleduji jako Klára Sokolová
  2) Sleduji jako Claireen
  3a) Žádný výrobek od Benefitu nevlastním.
  3b) Chtěla bych vyzkoušet Porefessional
  4) Benefit jsem poznala teprve nedávno. A to díky Get the Louk :)a jejím recenzím.
  5) Mě nejvíc rozzáří když se mi podaří rozzářit přítele :)
  6) claireen@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 18. Páni! Konečně recence na Fine one one a ještě ke všemu tak krásná!:)
  1) Benefit sleduji už dlouho jako Kateřina Martincová
  2) Na Fb Tě sleduji jako Make-up artist Kateřina Martincová
  3a) Nejvíce od Benefitu jsem závislá na Porefessional bázi, nic tak póry neschová jako právě tahle vychytávka
  3b) A nyní nejvíce toužím po Fine one one, prostě je to lásla na první pohled :-)
  4)Já znám benefit díky svojí práci, jsem kosmetička/vizážistka, nevzpomínám si na první setkání:-(
  5) Netroufám si posoudit koho jsem dokázala rozzářit nejvíc:)Ale v poslední době jsem velmi rozzářila sestru mého přítele když jsem ji koupila k Vánocům nové plesové šaty, udělala ji účes a make-up s glitrovou linkou =))))
  6) km.lucy9@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 19. sleduji Benefit, sleduji tebe :) všude jako Veronica St. Od Benefitu už pár kousků mám, stále mezi moje nej patří řasenka They´re real a Watt´s up. Včera jsem mrkala na další tvářenku a byla to Bella Bamba. Kdy jsem zjistila, že existuje Benefit? zřejmě je to dýl a bylo to určitě z nějakého videa od TiffanyD. Bohužel nemám ponětí kdy jsem někoho rozzářila, já se ale hodně rozzářila v pondělí po nákupu nějaké kosmetiky, to bylo fakt skvělé, zářím ještě teď.
  cosmeticsandthings@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. https://www.facebook.com/pages/Cosmeticsandthings/117856081724182

   Vymazat
 20. sdílím na fb jako Kateřina Martincová :)

  OdpovědětVymazat
 21. 1) na FB Benefit sleduji jako Jana Dvořáková
  2) tebe sleduji jak přes GFC tak přes FB :P .. Jako Jana Dvořáková. Přes fb nově a přes GFC už pěkně dlouho :))
  3) Celou třetí otázku bych tak nějak shrnula. Od značky Benefit nevlastním bohužel nic, protože je to dražší kosmetika a já jako chudý student :D si nemůžu dovolit tolik utrácet. Nemám vyloženě vybraný výrobek který bych chtěla za každou cenu vyzkoušet. Ale ráda bych vyzkoušela nějaký bestseller této značky nebo právě tu novou Fine one one :))
  4) Benefit jako značku znám už dlouho. Většinou s kámoškou prohlížíme stránky a produkty a slintáme :) Škoda, že jsem tu kosmetiku nepoznala ještě na vlastní zkušenost...
  5) Víš že ani nevím? Celkově se snažím dělat svým blízkým radost. Vím o jedné věci, kdy jsem někoho rozzařovala pořád, ale teď je to pro mě spíš smutná záležitost a pořád ji nemůžu nějak vstřebat, tak snad se nebudeš zlobit, když to nenapíšu přímo.
  6) e-mail: janca.necin@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. sdílím u sebe na blogu v právém sloupci nahoře :))

   Vymazat
 22. Ooo to se mi líbí!:o))
  1. Sleduji pod profilem IloveMakeUp
  2. Sleduji tě zde i na fcb opět pod IloveMakeUp
  3. Neobejdu se bez sady na obočí a chtěla bych vyzkoušet právě Fine One One
  4. Benefit jsem si oblíbila před 3 lety díky doporučení od kamarádky
  5. Naposled jsem rozzářila přítele a dala mu dárek, který si přál a on mě rozzářil také tím, že mi dal přesně to, co jsem si přála..
  6. ilovemakeup@email.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. https://www.facebook.com/pages/IloveMakeUp/294457843998702

   Vymazat
 23. 1) Benefitím fanouškem jsem pod jménem Klára Mírková
  2) Obdivovatelem tvého blogu jsem pod Claires petite (na FB jsem též, ale to víš  )
  3a) Od Benefitu jsem toho vyzkoušela fakt kvanta, ale výrobky ke kterým se ráda a pravidelně vracím jsou: moje nej nej řasenka They´re real, eyebrow pencil, porefessional, lemonaid a voňavka Laugh with me Lee Lee.
  4) Benefit znám už dobrých 6 let né-li víc. Tou dobou jsem žila v USA a ráda vymetala obchodní domy. Jednoho dne jsem si to štrádovala po Macys (tehdy Marshall Fields) a zahlédla jsem růžový koutek plný moc zajímavých věcí. No nemohla jsem se odtrhnout, furt jsem si něco mazala na ruce a očuchávala (to je moje úchylka…ke všemu čuchám). Ujala se mne velmi milá paní, která mne nalíčila, poradila a bylo vymalováno . Tehdy jsem za nákup vyplázla něco přes 500 dolarů a vůbec jsem neměla výčitky . Od té doby jsem této značce naprosto propadla i přestože některé přípravky pro mne nejsou žádné terno.
  5) … tak a tady si slečny/dámy připravte kapesníky . Je to strašně dlouhá story a proto ji musím poněkud zkrátit. Když jsem žila v USA, prodávala jsem na Aukru. Jednoho krásného dne přesně 17. Ledna 2007 si ode mne koupil tričko zn. Tommy Hilfiger nějaký mladík. Já v té době byla v dlouhodobém vztahu, který byl před rozpadem, jen z té setrvačnosti se nikdo z nás neměl k tomu udělat ten krok. S mladíkem jsme si vyměnili pár emailů ohledně dokončení prodeje. Abych to zkrátila je z toho láska jako trám. Já se tomu strašně bránila neb jsem ukončila 10 letý vztah, do ČR se mi nechtělo a navíc…..mladík je mladší . Srdci ale neporučíš a to se můžeš stavět třeba na hlavu. Po skoro 2 letech psaní a telefonování jsme se poprvé setkali na letišti ve Vídni. On tam stál s nádhernou kytkou a já celá nervózní omačkaná z dlouhého letu jsem se s 2 obr kuframa zasekla ve dveřích (se nějak šprajcly), ale ten rozzářený pohled nás obou a neskonalý pocit štěstí se opravdu nedá slovy vyjádřit. Padli jsme si do náruče a ve Vídni zůstali 4 dny. Od té doby tam jezdíme skoro každý rok do stejného hotelu slavit výročí.
  6) klaaricee@gmail.com
  7) splněno

  OdpovědětVymazat
 24. Předem ti chci pochválit blog, je skvělý. ;)

  1) Benefit sleduji už dlouho na fcb(jak české stránky tak anglické) pod jménem Cristina Almadori
  2) tebe sleduji na gfc jako Cristina A a na fcb tě také sleduji pod mým celým jménem jak už sem psala v bodu jedna
  3) já benefit miluji, zkoušela jsem u kamošky high beam a byla jsem nadšená. bohužel jsem chudý student bez brigády a nemůžu si dovolit si nějaký výrobek pořídit :/ ale moje první výplata padne na benefit :D miluju jejich výrobky!!! jinak nejraději bych vlastnila řasenku they're real a novinku fine one one
  4) benefit jsem poznala díky italské make-up artist Clio, když jsem byla na prázdninách v Itálii :) nejdříve mě zaujal design, mají to opravdu propracované a myslím že většina holek po tom šílí-tak jako já :D no a pak sem najela na jejich stránky a bylo to-láska na první pohled a na celý život :D
  5) myslím že jsem nejvíc rozzářila moji sestru když jsem jí řekla že jí vezmu na koncert Justina Biebera a poté mě nejvíce rozzářila ona když za mnou přijela, protože jsem ji neviděla už 6 měsíců
  6)cristtiii@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 25. 1) sleduju pod jménem Píďa Přidalová
  2) a těď už tě sleduju i přes GFC :)
  3b) moc ráda bych vyzkoušela High Beam a samozřejmě Fine One One
  4) přes návštěvy Sephory a důkladněji přes blogy, poprvé asi u Rendy z Ordinary Life
  5) Nejvíc rozzářil? Nejvíc asi pěkným úsměvem, protože i když má člověk perfektní styling a make-up, tak bez úsměvu to nefunguje. Navíc tak dostanu úsměv zpět a to zase rozzáří mě ;)
  6) mail je Petfruf@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 26. Wow, ten clanok je uzasny. Som rada, ze som na tvojblog natrafila :) Benefit je pre mna ako studentku trochu nedostihnutelna znacka, kvoli vysokym cenam ale verim, ze ked raz budem velka a bohata, budem si to moct dovolit viac :)))
  1. sledujem ako Martina Šnegoňová
  2. sledujem :o)
  3b) Ako som spominala, ziaden vyrobok nemam a o Benefite som sa dozvedela prave cez blogovu scenu, cez jeden slovensky blog, ale nespominam si zial, ktory :)Viem, ze sa tam pisala recenzia na PoreFessional a fotky po tomto refineri boli skratka uzasne. Takze tento vyrobok by som ja, s mojou akne a pormi poznacenou pletou chcela velmi rada skusit. A velmi sa mi paci dizajn vyrobkov. Uz len mat nieco take chutne a pekne v zbierke by sa oplatilo :))
  4. Aha na tuto otazku som odpovedala v bode 3b :D Ospravedlnujem sa. Takze to bolo cez internet. Neviem o tom, zeby sa niekde inde u nas dala tato znacka kupit v obchode. Mozno v parfumeriach? Ale nie som si ista...
  5. Naposledy na Vianoce, ked sa mi rozsypalo vrecko s trpytkami na mojho psika a ona cela natesena (ako vzdy, ked sme vsetci doma) behala po celom dome a... vies si to predstavit, ze bol rozziareny cely dom :D Ale vazne. V dnesnej dobe je tazke niekomu spravit radost. Myslim si, ze ludia by sa mali snazit tesit z malickosti a viac si doverovat. Potom by sme mohli chodit vsetci krasne rozziareni, ani slnko by sme uz nepotrebovali :o)
  6. schnegy@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 27. 1) Markéta Holušová
  2) sleduji a sleduji
  3a) bohužel zatím nic
  3b) a nejspíš bych chtěla vyzkoušet právě Fine One One, dost mě to zaujalo :)
  4) u blogerek někde, minulý rok, poprve nejspíš u Lou..
  5) mě rozzářilo nejvíc asi když jsem dostala svůj první pc :D a já asi.. rodiče, když jsem udělala maturitu :D
  6) marquitta@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 28. Chci všechno! Hlavně Fine-One-One :)
  1. Kristýna Lexová
  2. Sleduji :). Všude.
  3. Mám Benetint a moc spokojená nejsem, dělá mi fleky na rukou, když ho nanáším a nejde to smýt.
  4. Asi před rokem a půl díky blogerkám, od té doby ho sleduju na fb. Baví mě jejich zajímav a vtipné reklamní kampaně, na fb je s nimi fakt sranda.
  5. Pamatuju si, jak se mi rozzářily očka, když jsem dostala svůj první mobil :D. Hned jsem musela napsat smsku kamarádce - ono to fakt fungovalo! Byla jsem jím absolutně fascinovaná a hýčkala jsem si ho. Já jsem naposled rozzářila svého přítele, když jsem mu k Vánocům darovala jeho vysněný stroj na točenou zmrzlinu.
  6. in-your-face@centrum.cz

  Krásný den!

  OdpovědětVymazat
 29. 1) sledujem ako Anicka Mukova
  2) blog sledujem AnnBeautyLifestyle
  3) ziadny produkt od znacky benefit zatial nevlastnim ale chcela by som urcite licka alebo bronzer
  4) znacku Benefit som prvy registrovala na youtube kde pozeram inspiraciu liceni a podobnych veci od inych bab
  5) koho som potesila? uprimne? neviem ten clovek by to musel napisat sam ale snazim sa vela krat priatela, rodicov, kamaratky ale ci sa mi to dari to neviem a kto potesil mna? velmi vela krat strasne vela ludi ale najviac radost mi robi hlavne priatel, uz len tym, ze sme spolu..znie to ako klise, viem, ale je to tak :-) jasne, ze ked zo sebou donesie drobnost radost sa znasobi :-) najvacsiu raost budem ale meat za cca mesiac ked sa vrati z nemecka zivy a zdravy :-)
  6) annamukova@yahoo.com

  OdpovědětVymazat
 30. 1. Benefit samozřejmě sleduju už pěkně dlouho pod jménem Gréta Židková
  2. Tebe sleduju taky i na facebooku, bavíš mě :)
  3. Zkoušela jsem porefessional, highbeam který jsem si nedávno koupila miniaturku a teď je u mě novinka tvářenka (jmého přesně nevím, je to starší kousek) půlka je bronzer a půlka rozjasňovač, jsem v Benefitu nováček, ale jsem nadšená, vše co jsem vyzkoušela bylo super! :) a moc bych chtěla vyzkoušet Fine one one, vypadá božsky..
  4. Benefit jsem viděla v časopisech a taky když jsem cca. před 2 roky začla číst blogy, jejich první věc porefessional jsem si koupla teprve před 5 měsíci, ale až tak nadšená jsem nebyla (problém je v tom, že téměř na mé pleti žádné viditelné pory nejsou, tak putoval dál)..

  GretaaaZidkova@gmail.com

  Nejvíce jsem asi rozzářila tatínka, když jsem mu na narozeniny dala společnou fotku z maturity, kterou jsem zarámovala, byl tak nadšený až mu vyskočily slzy :)) a mě nejvíce těší pravidelně přítel kytičkou nebo jinýma dárkama a taky předevčírem, kdy jsem dostala tašku plnou dárečků od něj na narozeniny a moji vysněnou knihu o zpěvačce Adele :)

  OdpovědětVymazat
 31. 1) Baruš Lisníková
  2) splněno
  3b) řasenku They´re real, protože jsem na řasy hrozný úchyl a tuhle jsem ještě neměla tu čest vyzkoušet, kvůli financím
  4) Benefit jsem poznala, když mě pohltila blogosféra a já jsem začal číst všechny ty opěvné recenze :)
  5) mám dvě mladší sestřičky, u kterých jsem v průběhu roku poslouchala různá přání a postupně je skupovala a když pak dostaly na Vánoce své dárečky, na které už dávno zapomněly, tak byly jako polité High Beamem :D a co se týče mého rozzáření, tak jestli se počítá i to fyzické, tak jsem jednou usnula na narozeninové oslavě kamarádky na gauči, na který předtím někdo vysypal spoustu třpytek, zářila jsem pak jako discokoule :) a psychicky mě dokáže rozzářit hlavně přítel, když jsme po dlouhé době zase spolu nebo obrázky roztomilých koťátek nad kterýma pištím "ježííš to je roztomiloučké" :D
  6) Zirafka.Bara123@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 32. 1) Klara Blahova
  2)splneno
  3 a) mam benetint lipbalm a jsem moc spokojena :)
  b) asi benetint nebo high beam
  4) asi na kosmetickych blogach (Rendy, ty, your-lucy)
  5) asi kdyz nekomu dam i nejakou malickost, ale od srdce :)
  6) klara1.b@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 33. Naty Francová
  Sleduji
  Od Benefitu mám zatím jenom lesk na rty Dandelion který mi včera přišel.. :DD Ale děsně se mi líbí tvářenky.. :)
  Prvně jsem ji viděla v jednom videu.. Myslela jsme si že to je jenom nějaká pečující kosmetika, ale když jsem to prozkoumala zjistila jsem že se jedná o super věci...
  To teda netuším..Většinou rodiče když mám ve škole dobrý známky a ták.. A mě nejvíc potěší když vyhraju v nějakých soutěžích atd..
  natalka.francova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 34. Sleduji pod jménem Nicky Michalčíková
  (kdo to nevíte, pořádají se tam často skvělé soutěže, takže stojí za to, ho sledovat)
  Tvým fanouškem jsem tady i na Fb už dávno :)
  Od Benefitu nic nemám, ale ráda bych vyzkoušela Fine One One, protože když jsem ho viděla na youtube okamžitě jsem se do něj zamilovala!!♥
  Benefit jsem poznala díky tobě a Rendy:) díky holky:)) :-*
  Nejvíc mě přítel rozzářil na Vánoce, když mi koupil paletku 180 stínů :) já jeho když jsem mu koupila jeho vysněný nůž od Beara Grillse :) (nebo jak se to píše)
  mail: Nikolamichalcik@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 35. Sleduji pod jménem Nicky Michalčíková
  (kdo to nevíte, pořádají se tam často skvělé soutěže, takže stojí za to, ho sledovat)
  Tvým fanouškem jsem tady i na Fb už dávno :)
  Od Benefitu nic nemám, ale ráda bych vyzkoušela Fine One One, protože když jsem ho viděla na youtube okamžitě jsem se do něj zamilovala!!♥
  Benefit jsem poznala díky tobě a Rendy:) díky holky:)) :-*
  Nejvíc mě přítel rozzářil na Vánoce, když mi koupil paletku 180 stínů :) já jeho když jsem mu koupila jeho vysněný nůž od Beara Grillse :) (nebo jak se to píše)
  mail: Nikolamichalcik@gmail.com

  Sdílím na fb mého blogu: https://www.facebook.com/pages/Nickys-book/297979346962178

  pa:)

  OdpovědětVymazat
 36. 1) christina deneuve
  2) gfc christina deneuve
  3b) od benefitu bohužel ještě nic nemám protože na to nemám finance, nejdřív jsem si myslela že bez něčeho takového přežiju, ale ted vidím že fine one one musim mít :D achjo, tyhle blogy jsou peklo, normálně bych si nic takového nekoupila
  4) o Benefitu? hmm,tuším že mě zaujaly jedny linky co měla AndreasChoice a byly práve od benefitu, ale když jsem pak dohledávala cenu...!ufff :D
  5) Mě nejvíce rozzářil můj prázdninový výlet za tetou do USA! do ameriky jsem se šíleně zamilovala a po návratu do čech už to nevidím jinak než že dodělám školu a přestěhuju se za prací třeba do miami!! áách, jak já už se těším! :D
  christina.deneuve@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 37. sdílím tady: https://www.facebook.com/Christina.Deneuve/posts/249354295199367
  christina.deneuve@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 38. 1. Moje malé radosti
  .sleduji přez GFC i FB
  3. Od Benefitu jsem si ještě nikdy nic nekoupila, jelikož jsou dost drazí a já už se doma nemám snad ani kam pohnout pžez ty tuny kosmetiky co pořád zkupuju:), jaký výrobek bYch od nich chtěla nevím, musela bych si někde přečíst hodně recenzí, protože za tu cenu, už bych chtěla něco dobrého...
  4. Benefit jsem poznala díky blogům, jelikož se o něm hodně píše a mě zaujali jejich obaly, takže se nedá jen tak vymazat z paměti.
  5. Mě v poslední době nerozzářilo nic, jelikož jsem neudělala jednu zkoušku a musela jsem si ji přesunout na další semestr, tak jsem poslední dobou dost naštvaná. Ale příští týden, jedeme všichni na hory, takže tam budeme rozzáření dost, chlapi si kupují bečku piva a já už mám docela zásobu vín, takže tam budeme všichni zářit celý noci :) A co potom na svahu jaká to bude záře :)
  6. natalunka@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 39. sdíleno http://www.facebook.com/moje.male.radosti?ref=tn_tnmn

  OdpovědětVymazat
 40. 1) na FB Benefit sleduji jako ELiška Dvořáková
  2) tebe sleduji přes GFC chviličku.. Jako Eliška Dvořáková.
  3) Celou třetí otázku bych tak nějak shrnula. Od značky Benefit nevlastním bohužel nic, protože je to dražší kosmetika kterou si nemůžu dovolit nakupovat ve velkém. Nemám vyloženě vybraný výrobek který bych chtěla,radost by mi udělalo cokoliv od téhle uznávané značky.
  4) Benefit jako značku znám už dlouho. Většinou si prohlížím novinky na FB. Škoda, že kosmetiku nevlastním.
  5) Vůbec nevím... nejspíš na vánoce když jsem kamarádce dala tričko s jejím jménem ap otickem a náramek přátelství a mě ? Nový mobil mi letos udělal fakt radost, ale rozzáří mě pokaždé kamarádka.. což je denně!:)
  6) e-mail: ell-e@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 41. Sdílím na svém blogu v pravém sloupci nahoře. :)

  OdpovědětVymazat
 42. Tyyyyjooo Fine one one nebo high beam bych si tak MOC přála :D chjoo zas nebudu mít štěstí určitě.
  3) Od Benefitu právě ještě nic nemám, ale pořád vzdychám nad jejich krásně zabalenými výrobky, hrozně bych si přála nějakou tvářenku. Jak jsem fine one one viděla u Michelle Phan tak jsem to hned hledala na netu, co to je za novinku. Strašně bych od benefitu chtěla něco vyzkoušet, snad se někdy dokopu a něco si koupím :D
  4) Benefit jsem poznala na blozích.
  5) Naposled mě nejvíce rozzářil přítel na vánoce, když jsem od něj dostala parfém DKNY limitku Be delicious London, která je u nás šíleně předražená a nemohla jsem si dovolit. Strašně jsem si ho přála.

  nikolik.v@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 43. 1. Na FB sledujem pod menom Patrícia Znamenáková
  2. GFC- xoxopatty
  3.Benefit produkty nevlastnim žiadne, prednedavno som vyhrala v jeden giveaway vzorku porefessional, no a kedže na slovensku tato kozmetika nie je ani dostupna, tak je smola pre nás..:( Strašne by som chcela vyskušať lícenky, ktoré vyzeraju tak krásne..:)
  4. Benefit poznám už dlhšie, asi cca rok, ako vlastne mám aj blog pomaly, a narazila som na túto značku cez blogy a je mi velmi sympaticka, snad krajšie a roztomilejšie balenia som ani nevidela :)Napriklad aj Fine One One je kráásny, rada by som ho vlastnila
  5. asi priatela na vianoce, ked si otváral darček, taká mala gitara RHCP na ozdobu no a potom aj on mna notebookom a naked2 :o) takže to bolo také vzajomne :)
  6. pathusqa-87@azet.sk
  No a dufam že som na nič nezabudla :o)

  OdpovědětVymazat
 44. 1) Veronika Pospíchalová
  2) Pod stejný jménem sleduji tvoje FB i blog :)
  3) Ještě jsem od Benefitu nic neměla, ale strašně moc moc moc bych chtěla vyzkoušet The POREfessional..Mám kolem nosu střašné póry a když jsem viděla, to tahle libůstka umí....! :)
  4) Tohle je poměrně dobrá otázka...Benefit jsem objevila díky tobě! :D Už si nepamatuju, co přesně mě zaujalo, ale omrkla jsem výrobky a - byla to láska na první pohled, prostě ty krásné barevné obaly, jsou nádherné...Pak jsem sledovala Benefití facebook a už jsem tam zkoušela dvě soutěže (moc mě mrzí, že jsem už minulý týden Fine one one nevyhrála :D )
  5) Nevím, jestli to bylo nejvíc, ale nedávno jsem kamarádce dávala k narozeninám knížku o lásce Edith Piaf a Marcela Cerdana a byla tak nadšená :)
  A kdo nejvíc rozzářil mě? Přítel, když mi na narozeniny připravil nádhernou a strašně romantickou večeři...Výborné jídlo, víno, svíčky, kytice růži...Může to někomu připadat jako obvyklé klišé, ale když se v té situaci ocitnete - je to nádherné!
  6) mail: vera.p@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 45. 1) Zuzka Neuvirthová
  2) Sleduji :)
  3) Od Benefitu nic nemám, ale přála bych si nejvíc High Beam :)
  4) Jakmile jsem začala sledovat blogy, každá druhá blogerka se o této značce zmiňovala a já jí od té doby toužím vyzkoušet a očumuju v Sephoře :D
  5) Nevím, čím nejvíc :) Snažím se pořád, třeba jen obyčejným úsměvem, někoho rozzářit :) A mě naposledy rozzářil přítel, když se vrátil z hor a konečně jsme se viděli :)
  6) zuzana.neuvirthova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 46. 1) sleduji pod blovogou stránkou Lover of accessories Blogspot
  2) přes GFC jako Luci a na FB pod stránkou blogu :)
  3) od Benefitu zatím nic nemám a co mě nejvíc láká? těžko říct, ale moc se mi líbí ty jejich MU sady, až je v ní cokoli, vždycky vypadá dokonale:)
  4) hlavně díky blogu, dříve jsem o těchto dražších značkách neměla ani potuchy, takže opravdu jsem se o něm dozvěděla na ostatních blozích a čím dál více mě láká:)
  5) mě bezkonkurenčně vždycky rozzáří můj mazlíček - zajíček:) je tak roztomilý, že mi vykouzlí úsměv na rtech vždy, když se na něj podívám.. i když je to taky pěkný rošťák:) a koho jsem rozzářila já? to je těžší, ale myslím, že jsem udělala velkou radost taťkovi, kterému jsem k Vánocům nadělila tričko, o kterém furt mluvil.. fakt na něm bylo vidět, že z něho má radost.. a to jsem pak samozřejmě měla radost i já:))
  6) lucisa.n@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 47. sdílím na blogovém facebooku:): http://www.facebook.com/LoverOfAccessoriesBlogspot

  OdpovědětVymazat
 48. 3 a,b Nevlastním nic, ale určitě bych moc ráda. Líbil by se mi makeup Hello Flawless a High Beam. To bych opravdu moc ráda vyzkoušela.
  4) Kosmetiku Benefit jsem objevila zřejmě před pár lety v časopisech (Elle, apod.)a poté hlavně na youtube na kosmetických kanálech.
  5) Nejvíc za život jsem rozzářila svého taťku, kdy jsem mu spolu s mojí mamkou domluvila schůzku s Heidi Janků (idol mládí, vždy tvrdil, že s ní na rande půjde) přes maily. Bylo to k jeho kulatým narozeninám a krásné bylo také její zavolání v den slavení a blahopřání. Spolu s tím dostal ještě svou karikaturu. Mě dokáží rozzářit všechny milé pochvaly krásná slova.
  6) hippies2@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 49. 1) sleduji dlouho, jednou jsem vyhrála nový lesk Dallas :D (Barbra Piskacova)
  2) sleduji te tu i na fb :))
  3a) nejvíce mě okouzlil high beam (ten ze mě i z mamky udělá úplně jiného člověka), chachatint má neuvěřitelnou výdrž) a Stay don`t stray (nádherně projasní oční okolí a makeup vypadá o dost "luxusnejsi" :D) a nejvíc ze všeho miluji Total Moisture (nutně ho potřebuji v plném balení!)
  3b) Strašně ráda bych vlastnila více tvářenek a plné balení krému Total Moisture
  4) Poprvé jsem celý stojan viděla na trajektu při cestě do UK, nikdo mě tam neobtěžoval a já měla možnost vše ošahat a omatlat :D Ty krabičky a balení mě naprosto uchvátily. Při návratů domů jsem najela na internet a tak začala naše láska :-))
  5) Nejvíce jsem rozzářila moji mamku High Beamem a Lancome Genifique serem. Ten highbeam udělal tak naprostý klam, že mamka vypadala jako liftingovém vyhlazení. Pleť vypadala naprosto vyhlazeně, pevně, rozzářeně. Nemohly jsem tomu spolu uvěřit. :D Od té doby je highbeam zahrnut v každodenní péči o mamčinu pleť. :-) Jinak Genefique asi každý zná a sehnat ho v největším balení spolu s nočním, denním a očním krémem v krásné krabiččce za 50% cenu byl už sám o sobě rozzařující čin :D :-) Jinak mě asi nejvíce rozzářila má kadeřnice. Udělala mi krásný blond melír. Spolu s mými bronzově blond vlasy a trochou bronzru vypadám jako modelky, které fotí pro Roxy. :D Proč nevypadat jako v létě každý den? :-)
  6) barapiskacova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 50. Uff, bude to fuška, ale jdu to toho :D-
  1) Evucha Bělocká
  2) jasnačka
  3 High beam! Mám předsevzetí, že se naučím používat rozjasňovač a čím bych asi tak měla začí, že ano ;).
  4) blogy jako informační zdroj v oblasti kosmetiky fungují i pro Benefit ;)
  5) Já doufám, že na Valentýna rozzářím svého drahého. Koupila jsem lístky na klasický romantický balet Labutí jezero a doufám, že si společně zazáříme v publiku. U mě je balet jasné věc, ale on ho ještě nikdy nezkusil a tak doufám, že tohle jeho poprvé přinese rozzářené oči jemu a tím pádem i mne.
  6) svetpodleeveliny@gmail.com
  7) nene, přece si nebudu vytvářet další konkurenci :D :D :D

  OdpovědětVymazat
 51. Sleduji tě na FB a na blogu už hodně dlouho a Benefit sleduji na FB pod přezdívkou Verča Pastorková. Od Benefitu mám právě Fine-one-one a je skvělá. Ale hodně dlouho chci vyzkoušet High Beam, tak snad budu mít štěstí :D O Benefitu jsem poprvé četla na blogu, už si bohužel nepamatuji na jakém a od té doby jsem se do této značky zamilovala, pokaždé když jdu kolem Sephora, tak musím nakouknout dovnitř a pokochat se Benefitíma nádherama :D je to značka od, které bych chtěla vlastnit všechny její výrobky, ale není to finančně možné...včera jsem rozzářila svého přítele tím, že jsem mu oznámila, že mám za sebou úspěšně zkouškové období, on mi totiž hrozně moc fandí a podporuje mě :-) a já jsem byla naposled nejvíc rozzářená asi na Vánoce a to, zase díky mému příteli, který mi dal pod stromeček vysněnou voňavku a absolutně jsem netušila, že by mi jí mohl koupit.

  veronika.pastorkova@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 52. Odkaz na sdílení na FB: https://www.facebook.com/verca.pastorkova/posts/212333395571588

  Sleduji tě na FB a na blogu už hodně dlouho a Benefit sleduji na FB pod přezdívkou Verča Pastorková. Od Benefitu mám právě Fine-one-one a je skvělá. Ale hodně dlouho chci vyzkoušet High Beam, tak snad budu mít štěstí :D O Benefitu jsem poprvé četla na blogu, už si bohužel nepamatuji na jakém a od té doby jsem se do této značky zamilovala, pokaždé když jdu kolem Sephora, tak musím nakouknout dovnitř a pokochat se Benefitíma nádherama :D je to značka od, které bych chtěla vlastnit všechny její výrobky, ale není to finančně možné...včera jsem rozzářila svého přítele tím, že jsem mu oznámila, že mám za sebou úspěšně zkouškové období, on mi totiž hrozně moc fandí a podporuje mě :-) a já jsem byla naposled nejvíc rozzářená asi na Vánoce a to, zase díky mému příteli, který mi dal pod stromeček vysněnou voňavku a absolutně jsem netušila, že by mi jí mohl koupit.

  veronika.pastorkova@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 53. Mam dva kusky- creaseless ocny tien, ktory v podstate nie je moj, kupila som ho sestre, ale mam ho vyskusany :) a potom riasenku They're Real, s ktorou ja osobne nie som spokojna, drazdi mi oci, tym ako je tvrda a zlepuje, resp. ked je cerstva (nova), musela som pockat dva-tri tyzdne, aby mi sa trosku "vysusila" a mohla som ju pouzivat, no na zadok som z nej nespadla, takze nemam zatial vyrobok, bez ktoreho nemozem zit :)... ale rada by som chcela vyskusat niektoru z ich liceniek, velmi velmi no a samozrejme Porefessional, dost by ma zaujimalo, co moja plet nanho povie a aky by si vytvorili spolocny vztah :)

  ......S Benefitom som sa stretla pre rokom a pol ? na nejakom blogu a stavila by som sa o hocico, ze to bol high beam ... uf, no neviem si s urcitostou vobec spomenut a vymyslat si nechcem :) ... kym som napisla odpoved na to, co ma najviac rozziarilo, spomenula som si :D Bolo to u around my life (http://mysweetstrawberries.blogspot.sk/) a bolo to high beam, jo som dobra :P

  ......Kedze robim vychovavatelku na ZS- prvy stupen aj s nultym rocnikom, tak najviac ma vedia rozziarit nasi krpci :) „Pani ucitelka das si zuvinu? Mamina mi ju dava, ked ma boli brusko. „ ... „Ja budem na maskarny mala tigrica a budem sa ti stale motat pod nohami, kym ma nepohladkas za uskami.“ ... „Pani ucitelka, ja som tie hracky nerozhadzal, ale idem ich pozbierat, lebo sa tak lisiacky na mna usmievas.“ .... a ine :) No mali nultaci su naozaj roztomili (ako kedy, samozrejme :P) ..... A cim som najviac rozziarila niekoho ja? Hm, asi mojich tretiakov, ked som im oznamila, ze sa nepojdeme bobovat na nas mini briezok na ihrisku, za co sa na mna vzniesla vlna kritiky :), ale ked som im vysvetlila, ze sa ideme autobusom odviest na blizky poriadny kopec, tak mi isli nohy ruky vybozkavat :D Trdla moje :)

  FB- Andrea Kukučková
  andrea.kukuckova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 54. 1) Splněno (Dana Mair Prašivková)
  2) Splněno - Na FCB už déle.
  Tady nově. Doufám, že mi to povedlo :-) (Dana Kalupek)
  3) Girl meets pearl - velká spokojenost, používám každý den
  4) Sephora
  5) Naposledy jsem rozzářila přítele když jsem mu darovala lístky na vystoupení Partičky.
  Mě pořádně rozzářila moje mamča když mi koupila nádhernou Chanel rtěnku. Moji první..
  6) kkalupek@seznam.cz
  7) Splněno.

  OdpovědětVymazat
 55. 1) Jsem fanouškem Benefitu na FB (Anna Malecká)
  2) Sleduji tě přes GFC
  3) Vlastním Watt's Up a je to přesně ta věc, u které nechápu jak jsem bez ní mohla být :) A toužím po některé z tvářenek, teď je mou favoritkou Coralista.
  4) Benefit jsem poznala přes blogy a oslavné recenze na jejich produkty mě donutily dojít si ty nádhery vyzkoušet naživo.
  5) V poslední době jsem nejvíc rozzářila kamarádku dárkem k narozeninám z jejího oblíbeného obchodu, o kterém pořád básní. A mě naopak rozzářil dnes zkoušející u opravdu hardcore zkoušky z matiky, tím, že řekl, že jsem tedy zkoušku složila. Po měsíci nevycházení z domu, celodenního ležení v důkazech, totálním nevyspání a strašlivým stresu jsem se opravdu rozzářila jako sluníčko :)
  6) annie.malecka@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 56. 1) Benefit na FB sleduji - Bald And Pale
  2) GFC - připojeno
  3) Momentálně nic nemám, vše jsem dopotřebovala a na nákupy se teprve chystám. Měla jsem Porefessional a Erase Paste. Poreffesional jsem si jednoho dne před Vánoci 2011 zakoupila v podstatě omylem, neboť jsem špatně pochopila jakousi slevovou akci. U pokladny mi pak bylo trapné říct, že ho vlastně nechci :-) Pak už jsem toho nelitovala, abyl moc fajn !
  4) Benefit jsem poznala samopátráním, co jsou ty věci v božsky vyvedených obalech, které potkávám v obchodě.
  5) V poslední době jsem velmi rozzářila syna, když jsem ke kočce stávající pořídila kocoura. A taky kamarádku, která ode mne dostala k narozeninám ve výloze dlouho obdivované boty.
  Mě rozzářilo, že mi konečně zaměstnavatel vyplatil i dlouho slibované prémie!
  6) bald.and.pale@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 57. 7) https://www.facebook.com/pages/Bald-And-Pale/125806424258453
  7) http://baldandpale.blogspot.cz/2013/02/benefit-giweaway-u-lucifrid.html

  OdpovědětVymazat
 58. ,,propašovala" jsem tě do dnešního článku :-)
  http://navlastnikuzi.blogspot.cz/2013/02/aktualni-kosmeticke-novinky.html

  OdpovědětVymazat
 59. 1)+2) na FCB leduji Tebe i Benefit pod jménem Eliška Jančí
  3b) Chtěla bych od nich vyzkoušet tuhle tvářenku, pak High Beam a pak nějakou klasickou tvářenku, třeb aDallas nebo Coralistu
  4) Benefit jsem poznala v parfumérii Sephora. Zaujaly mě tam jejich obaly, bohužel mě odrazují ty ceny :D
  5) koho jsem rozzářila? Asi svojí sestru, kdykoliv kdy jí donesu čokoládu nebo jiné sladkosti :D a mě taky nejvíc rozzážila ona, když mi řekla že chce být jako já a že jsem její "sex prdelka" :D ps. je jí 5 let
  6) eliska.janci@email.cz

  OdpovědětVymazat
 60. 1) Benefit na FB sleduji, už do samého začátku, dokonce jsem měla to štěstí a vyhrála první soutěž:) A tím má láska k Benefit začala!
  2)GFC- už tě budu sledovat, párkrát jsem mrkla na tvůj blog a moc se mi líbí!:)
  3) Používám řasenku They´re real! Je božská <3
  4) Benefit jsem našla na FB, viděla jsem reklamu(na FB) a tak jsem jim jukla na profil a už to jelo...
  5) Myslím, že jsem rozzářila svého přítele malým dárečkem:)) Mě rozzářily nedávné nákupy ve slevách :))
  6)anulinka@post.cz

  OdpovědětVymazat
 61. 1) Sleduji jako Barborka Snajdrova
  2) Také již sleduji
  3a) Mám toho od Benefitu spoustu, tvářenku, řasenku, tinty, korektor, rozjasňovač.. ale v poslední době si neumím představit svůj kosmetický život bez Hervany, která je úžasná a skvěle mi barevně sedne k pleti :-)
  4) Já jsem takovou tou pravidelnou návštěvnicí Sephory, jsem tam skoro každý den, okukuju co je nového, co mají v akci atd. Benefit jsem obdivovala ještě když se o něm u nás tolik nemluvilo, neměl oficiální české zastoupení na FB atd., ale už tenkrát to byla moje vysněná kosmetika a postupně jsem si šetřila na jednotlivé produkty :-)
  5) Nejvíc? Těžko říct, ale určitě si vzpomenu kdy naposledy! A ne protože bych si chtěla šplhnout, ale je to pouhý fakt a to, když jsem dala mamce minulý měsíc k narozeninám právě Fine one one. Říkala, že jsem blázen a moc za ní utrácím, ale měla hroznou radost, protože mi ho pořád ukazovala na stránkách Benefitu :-))))
  6) barbora.snajdrova@seznam.cz

  Děkuju ti za možnost vyhrát toho krasavce :-))

  OdpovědětVymazat
 62. http://minimalist-lady.blogspot.cz/2013/02/balzam-na-rty-zeleny-caj.html
  http://www.facebook.com/pages/Minimalist-Lady/145062055525635#!/pages/Minimalist-Lady/145062055525635

  OdpovědětVymazat
 63. 1) Sleduju už dlouho, jméno bych si nechala pro sebe, blog nevedu taky veřejně, mám ráda anonymitu a respektuju ji, snad to nebude vadit :)
  2) Sleduju nějaký čas :)
  3) Mám pouze High beam a jsem spokojená
  4) Benefit jsem poznala z blogů, poté jsem se na něj šla mrknout do Sephory a okouzlil mě :D Lákají mě stíny ale zatím na to nemám finance, snad někdy se rozšoupnu :)
  5) Usmev v ocich umi rozzářít víc než si myslíte :)
  6) iw.jad@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 64. 1) Ano (Evelinka Weiserová)
  2) Ano (GFC) a ano i FB :-)
  3a)Nemám :-(
  3b) Já bych chtěla vyzkoušet Porefessional, krém z této řady, řasenku They´re Real a nějaké ty tvářenky :-)
  4) Já osobně znám Bemefit pouze virtálně a to ze stránek různých blogů a a jejich webovek :-) A mám obavy, že až jednou proběhne to setkání live, tak to bude pecka pro moji peněženku :-D
  5) Asi mojí maminku s babičkou, když jsem jim oznámila, že jsem zvládla svá studia a později, že jsem si našla práci. A mě? Můj drahý, když kývl an to, že se mnou bude bydlet :-)
  6) evelinsbook@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 65. 7) nasdíleno zde: https://www.facebook.com/Evelinsbook

  OdpovědětVymazat
 66. 1) pod menom Lubka Kralova
  2) sledujem alo lubiky
  3a) mam licenku Dallas a ceruzku Eye bright a vyskusala som aj smokey eyes paletku,aj paletku na obocie...a chcela by som nejaky makeup alebo makeup

  4) u kamaratky,ta si to doniesla z UK.
  5) kazdy den ma rozziari moja 2.5 rocna dcerka :-) a ja som naposledy rozziarila svokru, s ktorou mam velmi dobry vztah, ked som jej kupila na narodeniny uplne naj naj darcek
  6) lubiky@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 67. Luci, taká skvelá súťaž a taká malá šanca na výhru :/ každopádne, za pokus to stojí :D

  1) na FB sledujem pod Justína Veselá
  2) jasnéže sledujem :)
  3a) používam Hervanu - je to môj miláčik, nič mi nedodá taký úžasný ružový nádych, akokeby som prišla z prechádzky :)
  Samozrejmé, že je milion výrobkov, ktoré by som ešte veľmi rada vyskúšala, ako ich špirálu they real, a niečo z rady o starostlivosť o pleť
  4) na benefit som narazila na blogoch
  5) snažím sa ľudí rozžiarova milými gestami, pozornosťami :) a oni mi to rovnako oplácajú :)

  tuj tuj tuj držím si palce :D

  OdpovědětVymazat
 68. 1) Hana Suchá
  2) Splněno
  3b)They´re real, Benetint, Porefesional, toho je! :D
  4) Už ani nevím, znám ho už pár let..
  5) Před chvilkou přítele polibkem :) A já se dnes rozzářila nad jedničkou z matematiky :D :)
  6) Shimka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 69. 1)Benefit na FB sleduji, Labudková Radka
  2)Tvým fandou jsem se právě stala
  3a) Žádný výrobek od Benefitu bohužel nemám, ale toužím po PoreFessionalu a korektoru
  3b)viz 3a)
  4) s Benefitem jsem se "seznámila" přes jednu blogerku na internetu
  5)Rozzářit mě dokáže pěkný a nečekaný dárek a já rozzářím druhé většinou také nějakým nečekaným pěkným dárkem :)
  6)e-mail uveden, ale tak : Lbdkv@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 70. Zde dole u článku sdílím :)
  http://fairychain.blogspot.cz/2013/01/top-of-january.html

  OdpovědětVymazat
 71. 1) Marketa Formankova
  2) Sleduji
  3) Bohužel zatím nic od Benefitu nevlastním, nejraději bych vyzkoušela posietint
  4) Jsem tak trochu maniak na modní časopisy a benefit se v nich pravidelně objevuje.
  5) V posledí době mě nejvíce rozzářila vysněná zrcadlovka, kterou jsem dostala jako dárek od rodičů a naposledy jsem rozzářila ségru, když jsme si udělaly společné úžasné odpoledne.
  6) marketa.formankova@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 72. Sleduji, ale jmeno říkat nemusím,
  Od Benefitu mám řasneku They're real, je výborný, nyní už si nekupuji jinou než tuto :)
  Dále bych si chtěla pořídit právě tento Fine One One a také Porefessional. Benefit jsem poznala přes různé weby, jinak jsem si ho začala všímat v Sephoře, právě přes ten úžásný design.
  Mě rozzářilo naposledy, když jsem vyhrála v jedné internetové soutěži, jeden úžasný dárek, který jsem měla v plánu si koupit. Já ostatní většinou také rozzářím nějakým pěkným dárkem, hlavně z oblasti kosmetiky a oblečení :)
  kleneex97@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 73. 1) sleduji jako Color.beam

  2) sleduji jako Color.beam;-) a lucifridík rovněž jako Color.beam :-)

  3b) Nejvíc mě láká právě tento výrobek, hned jak jsem ho poprvé viděla, velice mě ten koncept nadchl!


  4) Benefit jsem tuším poprvé zaznamenala na některém youtube videu, bohužel už netuším, které to bylo:(


  5) Moje každodenní práce mě někdy rozzařuje až do nepříčetna:DD, a buď rozzářím já děti, nebo někdy děti mě:-), záleží, jak se ty malý potvůrky vyspinkaj:-)

  6) color.beam @ centrum.cz


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 7) sdíleno na:
   http://www.facebook.com/pages/Colorbeam/562199420476900

   Vymazat
 74. 1) Zuzana Kováříková
  3b) Já bych chtěla vyzkoušet tuhle tvářenku, ale obecně všechny tvářenky od nich se mi líbí, mají nápad (pěkné obaly, neobvyklá aplikace).
  4) Myslím, že to bylo na blogu Simbli (myemptyjournal) někdy začátkem roku 2012.
  5) Já "rozzářila" sestru, když jsem se rozhodova, kam na školu. Považuju to za dar, že s ní mám tak skvělý vztah (oproti jiným lidem, co mají sourozence). Když jsem si měla vybrat mezi 2 školy (mám trochu odlišné zájmy, než ona), chtěla jsem nejdřív na jinou, byla jsem téměř rozhodnutá a sestru to dost mrzelo, nakonec však (jak mám ve zvyku), jsem si to na poslední chvíli rozmyslela, a šla tam, kam ona. Měla z toho ohromnou radost, protože jsme si dlouho plánovaly, jak se spolu budeme učit, chodit spolu pozdě do školy (též zvykem:D). Nakonec jsem byla ráda, že jsem šla tam, kam jsem šla, neměnila bych.
  Mě "rozzářilo", když jsem mohla poprvé (asi v 10ti letech) spát u své tedejší nejlepší kamarádky a udělat s ní holčičí párty. Pamatuju si, jak bylo u všech běžné spát u kamarádky, takže to mě fakticky rozzářilo...bez uvozovek.:D
  6) kovazu@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 75. Na fb sledujem aj Benefit aj teba ako Magdaléna Petrášová, a aj cez GFC. Nič od Benefitu som bohužiaľ ešte nemala, ale dúfam, že sa to čoskoro zmení :) Najradšej by som chcela všetko, ale najviac asi legendárny High Beam, spoznala som ho asi pred 2 rokmi cez Dulce Candy na youtube. Najviac ma v poslednej dobe rozžiarilo, že sa zlepšil zdravotný stav jedného blízkeho človeka a naozaj neviem čím som kedy koho rozžiarila, ale dúfam, že každý deň svojím optimizmom :)
  magdalenka98@googlemail.com

  OdpovědětVymazat
 76. N fb sleduju Benefit pod jménem Marie Mlatečková. No, Benefit jsem poznala přes jednu Giveaway na jednom blogu, už nevím kterém :D A pak taky u nějakých slečen ve wishlistu, a vzhledem ke kladným recenzím jsem si udělala obrázek že Benefit je dražší ale kvalitní značka. Bohužel jsem od ní ještě nic nevyzkoušela, nejvíc mě ale láká pověstný High Beam nebo právě tento Fine One One. Naposledy mě asi rozjasnil ... asi můj malý bratránek který se konečně naučil říkat moje jméno a kdy jsem někoho rozjasnila já? Tak to nevím teda :D
  mlateckm@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 77. 1) Již dávno sleduji na fb , opravdu mají skvělé soutěže :))
  2)Samozřejmě :)
  3a)Mám MakeUp Oxygen Wow a můžu říct, že sem maximálně spokojená, plánuju si koupit bázi Porefessional, bez té si neumím představit kosmetický kufřík ;))
  4)Přes moji kamarádku jsem se dostala k Beneffitu v Sephoře a můžu říct, že sem ráda, miluji ty výrobky jak kvalitou, tak i designem :)
  5)Myslím, že fotoaparátem polaroidem sem kamarádce udělala velikou radost, ona mě pak naopak lístkem na koncert Davida Guetty ,kterého miluji :)
  6)Vexuska@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 78. 1. podmienka už dávnejšie splnená :) pod menom Simona Štikarová
  2. taktiež splnené ako smiley
  3. a - mám len očný tieň v takom krémovom odtieni, takže ho najradšej využívam na každodenné nosenie, aj to objednaný, veľká veľká škoda, že v SR nemáme kamenný obchod, kde by Benefit predávali:(
  b - strašne obdivujem, že si Benefit dáva záležať aj na svojich pekných obaloch :) a Fine One One, Porefessional či nejakú farbu na líčka by som rada vlastnila :)
  4. dozvedela som sa o tejto značke z blogov asi pred necelým rokom
  5. najradšej mám také tie malé-veľké prekvapenia..napr. od priateľa.. mne skutočne najviac vyčarí úsmev, keď mi proste nakreslí 100 kvietkov a dá mi ich k darčeku pod stromček..a podobne, to proste zbožňujem:) a ja najviac asi tiež priateľa, keď som mu po jeho tréningu doniesla rezne :D na tú reakciu a hviezdičky v očiach nezabudnem :D
  6. slh.blogspot@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 79. 1) Gertruda Mimózová
  2) Sleduji
  3)b) total moisture cream
  4) někde na něčím blogu jsem viděla fotku nějaké kosmetiky, co vypadala krásně retro a zároveň stylově, tak jsem zapátrala a byl to benefit :)
  5) Nejvíc mě rozzářil přítel, když mě na mém oblíbeném místě v krásný slunečný den požádal o ruku :)
  6) clefairy22@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 80. 1-2) Fandím všude a sleduji (Kamila Brázdová)
  3a, b)Nejoblíbenější je tvářenka Sugarbomb a nejradši bych vlastnila Benetint a nejlépe ještě v té verzi balzámu na rty.
  4)Poprvé jsem byla s Benefitem setkala v Sephoře, když jsem sháněla nějaký lepší rozjasňovač a slečna mi doporučila High Beam.
  5) Bude to znít asi v divně, v porovnání s ostatními, ale nejvíc mě rozzářila zkoušející profesorka, když mi už konečně dala zkoušku (kdybych jí neudělala, vylili by mě ze školy) a troufám si říct, že já jsem naopak rozzářila mojí maminku, když jsem jí k narozeninám dala mnou vlastnoručně vyrobený šperk- a musím se pochválit, že se mi povedl :)
  6) kamilabrazdova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 81. 1) FB: Šárka M.
  2) GFC: Sarah, FB: Šárka M.
  3a) -
  3b) Nejraději bych vyzkoušela POREfessional, protože jsem na něj četla samé pozitivní recenze a navíc mám sama s póry docela velký problém, tak bych ho ráda někdy vyzkoušela, jestli opravdu dělá takové zázraky :)
  4) Značku Benefit jsem poznala víceméně díky blogové sféře, kde jsem se o ní dočetla, pak přišel na řadu Facebook a už to jelo :)
  5) Myslím, že to naposledy byla moje ségra, které jsem nakreslila obrázek jako omalovánku, aby ho mohla vybarvit (byla to mořská panna Ariel) a kdo mě? Tak to těžko říct, možná to ale byla babička, o Vánocích, když jsem ji obdarovala tělovým mlékem od Manufaktury a měla strašnou radost, že to je úplně úžasné mléko :)
  6) E-mail: Sariiisek.M@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 7) Sdílim: http://www.facebook.com/AutumnMiracleblogspotcom#!/AutumnMiracleblogspotcom/posts/336468853125750
   Sariiisek.M@seznam.cz

   Vymazat
 82. Přeji pěkný večer :o)
  ad 1 a 2: Blog sleduji jako já :D, stránky Benefitu už ta půl roku pod soukromým profilem, ale protože ten tu zveřejňovat nechci, tak jsem je ještě "lajkla" jako Mi-isha MK, což je můj alternativní profil, který jsem si založila nedávno pro svoje blogokosmetický účely.
  3.b. Zatím jsem tu čest neměla, i když to vypadá, že mě v brzké době čeká Porefessional a They're real, nebo alespoň se tak manža tváří a mě byl udělal obrovskou radost :o)
  Paradoxně to ale nejsou výrobky, které bych chtěla vyzkoušet nejvíce, i když jsou na seznamu dost vysoko :D, Nejraději Fine-One-One (já vím, v tuhle chvíli to není moc originální, ale je to tak, protože je mi bohužel líto dát litr za tvářenku, obzvlášť, když jsem prostě lemra lemrovitá a neumím je nanášet, za to mě ale láká, že FOO vypadá docela blbuvzdorně, takže bych to s ním snad mohla zvládnout i já :o)) a pak ještě High Beam, který bych si taky nekoupila, protože nevím, jestli bych s ní uměa pracovat, ale i přesto bych ho hrozně ráda vyzkoušela, abych to zjistila. Hned pak jsou Porefessional a They're real :o)
  4. Je tomu už nějaká doba, kdy jsem se o Benefitu dočetla na blozích, včetně tvého, ale vážněji jsem se o něj začala zajímat před nedávnem a obávám se, že jak se k němu jednou dostanu, už se ho nevzdám :o) Jsem bohužel ten typ, co holduje kultu značky, když mu vyhovuje, doufám, že mi rozumíš, jak to myslím :D
  5. Toť otázka k zamyšlení...
  Nejprve se asi vrhnu na to, koho jsem naposledy rozzářila já. Moje neteřinka je ve věku, kdy se začíná líčit a tak ocení každou radu i malovátka. Bohužel si bráška nemůže dovolit jí pořídit vše, co by si přála a tak přichází na řadu "hodná teta" Míša :o)Občas něco vyřadím ze své sbírky, ale častěji postupně nakupuji, co je potřeba. Tuhle si objednávám něco pro sebe, tak tam přihodím řasenku, stejně se to ztratí, tahle tužka na oči mi sedí, tak jdu koupit další a tak dále. Měla bys vidět ta rozzářená očka, když se probírá novým kosmetickým arsenálem. A to je vlastně i odpověď na druhou část otázky. Taky mě to hned rozzáří, když vidím tu její radost. A mám dobrý pocit, že jí ušetřím řasenky až na bradě a spodní linky na tvářích, make-upu jako pomeranč a dalších radostí, kterými si určitě ve svých začátcích prošla řada z nás a to právě i díky výběru nekvalitní kosmetiky, nebo odstínu. A co mě neuvěřitelně těší a teď to opravdu nemyslím, jako že bych očekávala nějaké díky, nebo tak, ale prostě jsem ráda, že je vděčná, že to nebere jako samozřejmost a má obrovskou radost a hned chce všechno vyzkoušet. Myslím, že jsme obě dvě v tu chvíli tak happy, že si vlastně děláme službu navzájem :o)
  6. cnbymiisha@gmail.com

  Joj, jsem se nějak rozepsala. Utíkám chrnět. Díky za možnost zkusit štěstí a vidíme, co z toho bude :o)
  Dobrou noc

  OdpovědětVymazat
 83. 1) Martina Dušková
  2) sleduju fb i CFG
  3) ještě nic nemám, ale po přečtení tvého článku mě to uplně nadchlo :).. nejvíc bych chtěla vyzkoušet asi POREfessional
  4) upřimě? poprvé jsem o tom slyšela až tady na tvým blogu :D
  5) když jsem se dozvěděla že už jsem konečně zdravá a rozzářilo to i celej zbytek rodiny :D :)
  6) martina.dushek@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 84. 1)sleduji Martina Langmaierová
  2)sleduji GFC i FB
  3)od Benefitu nic nemám a chtěla bych vyzkoušet tvářenku Hervana a fine one one
  4)Benefit jsem poznala přes blogy
  5)já jsem rozzářená pokaždé když použiju rozjasňovač a taky mě rozzáří přítel a dcera naposledy díky pěknému vysdvědčení a já jsem ji rozzářila očka dárečkama
  6)langmaierova1@seznam.cz
  7)sdílím na FB ale jsem antitalent a netuším jak se získává link

  OdpovědětVymazat
 85. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 86. Sleduji na facebooku jako Andi Bone (tady tě sleduju jako Andrea.Bone)

  Ráda bych právě vyzkoušela Fine One One, ale od Benefitu bych se nebránila ničemu (:D).

  Benefit jsem poprvé spatřila u jedné blogerky a ihned se mi ta značka zalíbila jak produktama tak vystupováním firmy.

  Já vím, že to je asi blbé, ale nejvíc jsem rozzářila přítele, když jsem přišla k němu po hádce a spala jsem u něj. A nejvíce mě rozzářilo, když přítel za mnou přijel do nemocnice, to mě opravdu moc potěšilo, protože jsem ze Šumavy a v nemocnici bývám až v Praze. Takže mě potěšilo, že překonal tu dálku kvůli mě. :)

  Andrea.Zibarova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 87. Sdíleno na blogu: http://andrea-bone.blogspot.cz/ (vpravo v menu).

  OdpovědětVymazat
 88. 1)Sleduji na facebooku jako Pavlína Šarovská.
  2)A tady také pod tímto jménem. :-)
  3a)Od Benefitu zatím nic nemám.
  3b)Neskutečně moc bych si chtěla vyzkoušet tento Fine One One.
  4)O Benefitu jsem poprvé slyšela již dávno a to prostřednictím webu.
  5)Nejvíce jsem asi rozzářila všechny kolem, když jsem si pořídila novou kónickou kulmu od remingtonu. Myslím, že tohle se mi vážně povedlo, protože mám vlasy po pás. :-) A mě asi nejvíce rozzářila maminka, která mi celou tu parádu nakonec sponzorovala. ;-)
  6)pavlina.sarovska@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 89. 1)sleduji jako Katerina.Nedvedova
  2) sleduji jak přes GFC, tak FB
  3)mám creaseless cream eyeshadow/liner, ráda bych zkusila the Porefessional a samozřejmě Fit One One:-)
  4)tak slyšela jsem o něm už dříve, ale tak můžete to být asi rok, co jsem ho začala vnímat více,a můžou za to samozřejmě blogy, tvůj nevyjímaje:-)
  5)tak to je těžké, určitě by se toho našlo hodně, ale například rodiče výletem do Říma, a po té nemateriální stránce, rodiče když jsem konečně udělala bakalářské státnice. Jinak mě udělá radost už to, když si na mě někdo vzpomene, a kamarádky mě už znají, takže různé doplňky jako náušnice, náramky. A "Ježíšek" teď novým Iphone, z toho mám radost, jak malé děcko ještě teď:-)
  6)Nedvedova.Katerina@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 90. Tyjo, tak to se ti podařilo mě takovým způsobem nalákat...Five one one vypadá bombasticky :)
  1) Jsem poctivým fanouškem už déle - Hana Šormová
  2) Sleduji přes GFC - RouxDame i na FB
  3) Od benefitu bohužel zatím nic nemám, ale plánuji si koupit ErasePaste a nějaký z Tintů :)
  4) Kde a kdy jsem Benefit poznala? Vždycky když jsem si například v Sephoře vybírala parfémy, líbily se mi tam krásné obaly "nějakých" produktů. Nikdy jsem ale nevěděla jaká je to značka, potom jsem se začala víc zajímat o kosmetiku a na internetu narazila na Benefit. Příště, když jsem zašla do Sephory, už jsem věděla jaké značky ty krásné obaly jsou...
  5) Mně dokáže rozzářit celý den sluníčko, to na mě má úplně obrovskej vliv...:)
  6) hanasormova@gmail.com
  7) Sdílela jsem na twitteru https://twitter.com/RouxDame/status/299904875062509568

  OdpovědětVymazat
 91. 1) Sleduju - Helča Sammet-Richterová
  2) Sleduju na obou :)
  3b) Hrozně dlouho toužím po jejich tvářenkách, nejvíc po Hervaně
  4) To už si přesně nepamatuju, kdy to bylo, ale vím jistě, že to bylo u Rendy na blogu. Hned jak sem ty tvářenky uviděla, říkala jsem, si že nic hezčího jsem snad ještě neviděla. Já totiž bydlím daleko předaleko od Prahy a tak pro mě takové značky bývaly španělská vesnice. A letos v sprnu (teda už loni no) jsem poprvé na vlastní oči viděla Hervanu a jednou mi bude říkat paní :)
  5) Mě rozzáří každý nový přírustek do mé kosmetické sbírky. Ale nejvíc mě rozzářilo, když jsem v létě vyhrála tvářenku MAC z limitky Heavenly creatures - moje historicky první věc od nich. Držela jsem ji jako nějaký svátý grál, když mi přišla a mamina jen nechápavě zírala, proč mi to jako někdo "jen tak" poslal :D
  6) chrisgirl05@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 92. 1) Martina Mináriková
  2) sleduji
  3) mam nejradši řasenku They're real! A tvářenku Hervanu:)
  4) viděla jsem to na nĕjakém blogu a zaujalo mě to, tak jsem se šla podívat do Sephory a koupila si řasenku.
  5) rozzáří mě nějaká kosmetika (teď jsem úplný blázen do Benefitu:D )nebo oblečení
  6) martinka.min@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 93. 1)Leda H
  2)Sleduji oba
  3) Mám od Benefitu tužku na obočí a je prostě boží. Nic víc se k tomu nedá napsat. :D
  4) Kde jsem poprvé slyšela o Benefitu, tak to nevím. Na nějakém beauty blogu, ale doopravdy nevím přesně kde. :)
  5)Nejvíc jsem rozzářila mojí mamku o Vánocích a mě rozzářila nejlepší kámoška, která mi dala krásný a fakt cool dárek. :-)
  6)habart.a@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 94. 1) fanoušek jsem už dlouho :)pod jménem Lucie Kulíšková
  2)jsem fanoušek tady, blog sleduji každý den, i na facebooku :)
  3a)nedávno jsem si pořídila porefessional a už si bez něj vůbec neumím představit svůj každodení make up :) ráda bych zkusila coralistu a řasenku.
  4) poprvé jsem jí zahlédla asi před dvěma lety v Sephoře, ale nebudila ke mně moc velkou důveru, připadalo mi to přeplácané a laciné. Nedávno jsem však názor změnila a myslím si, že značka je velmi kvalitní a i krabičky jsou hezké.
  5) Nejvíce mě dokáže rozzářit moje půlroční štěňátko, které na mě vyskočí pokaždé když přijdu domů, občas se i štěstím počůrá a pak mě pokouše a i když si pak celý večer desinfikuji ruce, tak mi dobrá nálada vydrží.:)Myslím, že nejvíce jsem rozzářila přítele, který je biologický blázen a nejvíce se zajímá o žraloky - přivezla jsem mu z dovolené vajíčko žraloka, které jsem našla na pláži.
  6) lucie.kuliskova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 95. 1) Pájí Nedbalová
  2) sleduji :)
  3) chtěla bych si pořídit některou z tvářenek. hodně se mi líbí Dandelion, protože je dost přirozený
  4) přesně nevím, ale asi když jsem začla sledovat kosmetické blogy
  5) nejvíce jsem asi rozzářila svoji kamarádku dárkem k 18. narozeninám - psaníčko, které si chtěla hrozně koupit, ale nechtěla za něj utrácet a já jí ho koupila přesto, že jsem to nevěděla...a rozzářit mě dokáže pokaždé přítel úplnými maličkostmi :)
  6) n.paji.pn@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 96. 1) Sleduji jako Anet Štefánková
  2) Sleduji jako Any93 (na facebooku už jako Anet Štefánková)
  3) Zálusk mám už hodně dlouho na tvářenku Dallas a na krém na obličej (který má úžasnou krabičku). Za tohle Benefit zbožňuju (často odolávám právě těm roztomilým obalům, aniž bych koukala co to je vůbec za výrobek).
  4) Benefitu jsem si všimla na internetu, na blozích, i když jsem povědomě věděla, že nějaká taková značka existuje. Až díky sledování kosmetiky na internetu, jsem se o tuto značka začala zajímat víc.
  5) Tento týden jsem neskutečně rozzářila svojí kamarádku, které jsem k narozeninám nadělila úplnou drobnost (jen lesk na rty a lak na nehty) a ona byla neskutečně šťastná. :) A co rozzářilo mě? Sluníčko, které teď poslední dva dny krásně zářilo a já měla chuť při probírání skříně natáhnout na sebe kraťasy a běžet ven. :D Jak odvážné! :)
  6) stefankova.aneta@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 97. sleduji jako janulka.9(Jana Svobodová)
  Ráda bych vyzkoušela některou z tvářenek od Benefitu,moc se mi líbí třeba Dallas tvářenka =)
  Benafitu jsem si všimla asi hlavně u youtuberek a blogerek na internetu :)
  Sama jsem od Benefitu ještě nic nevyzkoušela,jen o něm slyšívám,takže bych ráda tohle multifunkční ličidlo zkusila,protože se ted hodne o něm mluví a píše :)
  Co mě dokáže rozzářit? Tak určitě počasí,nemám ráda totiž zimu a ted když konečne vylezlo aspon trochu sluníčko,tak jsem začala chodit i na procházky se psem a je mi fajn,koho jsem rozzářila já? to i neják nevzpomínám no =(

  janulka.9@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 98. 1) Petra Krupová
  2) sleduji přes GFC a bloglovin :)
  3) Nemám od Benefitu zatím nic, ale láká mě řasenka They´re Real, i když teď mám prodloužené řasy :)
  4) Benefit jsem poznala díky kosmetickým blogům. Ale kdy, to už si vážně nepamatuji. Potom se tato značka stala oblíbenou jedné mé oblíbené blogerky a od té doby si Benefitu všímám víc a doufám, že jednou budu taky něco vlastnit už jen kvůli těm nádherným obalům a super reklamám.
  5) mě rozzářila dneska mamka, když mi řekla, že s babičkou mluvila o mém dalším pokračování, že chci jít na zkrácené studium kosmetických služeb a že už babička včera vymýšlela, jak mi koupí různé věci k Vánocům, abych to mohla zkoušet všechno na nich dvou a ony byly hezké :D a kdy já někoho? Tak to vůbec nemám ponětí.. možná, když jsem zavolala jednomu kamarádovi, byl rád, že jsem se mu ozvala :)

  petra.krupova@atlas.cz

  OdpovědětVymazat
 99. Ahojky :-)
  Benefit sleduju na Facebooku pod jménem Eva Hradická .. Poprvé jsem se o této společnosti dozvěděla určitě z nějakého lifestylového časopisu a potom, co jsem začala sledovat různé blogy, jsem se o Benefitu dozvídala víc a víc, pročítala recenze a tak dále .. I když mě výrobky této firmy neskutečně lákají, zatím statečně odolávám. Ale myslím, že stejně jednou neodolám tvářence Hervana nebo právě Fine One One .. Jsem bledá jako stěna a pokud nemám "líčka", tak ani nevycházím z domu, proto mě tyto výrobky lákají nejvíce :)
  Co se týče toho rozzáření, tak mě osobně vždycky nejvíce rozzáří koncert skupiny No Name. Kluci jsou skvělí, vždycky mě nabijou pozitivní energií, ze které pak čerpám ještě minimálně měsíc :-) Dalším příkladem, kdy zářím jako sluníčko, je ten, když mě maminka po porodu pochválí, poděkuje a řekne, že beze mě by ten porod nezvládla (studuju porodní asistenci), to je pak pocit k nezaplacení .. Přítele jsem se včera schválně ptala, kdy jsem ho nejvíce rozzářila .. Odpověď cituji: "ty me rozzarujes casto a malickostma, miluji Te :* " .. Myslím, že netřeba více dodávat :-)
  W.i.n.k@seznam.cz
  Přeji hezký den, Eva ..

  OdpovědětVymazat
 100. sleduji :) Od Benefitu nic nemám a ani jsem nic nezkusila a to je důvod, proč se účastním této giveaway :)
  Vždycky mě rozzáří hudba, a to většinou zrovna ta, na kterou mám největší náladu, to se střídá několikrát denně :) Momentálně ujíždím na CD Harakiri od Serje Tankiana, je naprosto úžasné, úplně si představuju, jak stojí někde na prázdném kopci, je krásně a jen hraje tahle hudba :) Rozzařuji, nebo aspoň doufám, svoje rodiče svými úspěchy, s kamarády se těšíme denně, kolikrát stačí jen pochválit nové tričko a hned je den barevnější :)
  indrakova96@email.cz

  OdpovědětVymazat
 101. Posílám odkaz se zmínkou o této GA na svém blogu :)

  Simple life článek

  OdpovědětVymazat
 102. pěkná giveaway
  sleduji přes GFC :)
  3a) od Benefitu miluju tvářenku Hervanu a řasenku They´re Real! :)
  ráda bych vyzkoušela něco z péče od Benefitu, nebo Fine One One
  4) S Benefitem jsem se seznámila díky jedné milé slečně v Sephoře. Od té doby je to jedna z mých nejoblíbenějších kosmetických značek! A miluju jejich úžasné obaly :D
  5) minulý měsíc jsem měla narozeniny, nejvíc mě "rozzářil" dárek od mého pětiletého bratránka, který mi dal vlastnoručně napsané a namalované přání a svou podepsanou fotku :) Když viděl, jak se mi jeho dárek líbil, byl strašně šťastný - "rozzářený". Byl to nejlepší okamžik celých naroenin !! :)
  6) zaleska.petra@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 103. Ahoj, na fcb sledujem Benefit ako "Tereza Fedorová", zatial nemám bohuzial ziadny vyrobok od Benefitu ale dufam ze sa to čoskoro zmení :) najradšej by som vyskúšala nejakú "tvařenku" :D alebo práve Fine one one :)
  Znacku Benefit som spoznala vdaka kozmetickym blogom, naposledy som najviac rozziarila asi moje dve male sesternice, ktore na narodeniny dostali odo mna darceky a vidiet ich rozziarene tvare plne radosti bolo krasne :)
  tete2332@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 104. 1)kiki.brezova@seznam.cz
  2)sleduji :D
  3b)nic sice nemám, ale už strašně dlouho pokukuju po Hight beam, je to úplný kouzlo :D a nebo ještě krém, ale ten nevím jak se jmenuje, je bleděmodrý s takovým napohled korkovým vzhledem a jeho schopnosti jsou naprosto dokonalé.
  4)no já jsem o něm poprvé uslyšela jak jinak než ne netu :D, ale pak v Sephoře....láska, co si budeme povídat
  5)asi když jsem přišla za babičkou, po hodně dlouhé době a ona mě nečekala. Bylo to hodně silné, ihned se rozplakala... bylo to úžasné
  7)kiki.brezova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 105. Na fb sleduji pod jménem Vlastina Dobiášová
  Od Benefitu nic nemám, ale moc ráda bych něco vyzkoušela, určitě nějakou tvářeknu, třeba Dallas.
  Dozvěděla jsem se o této kosmetice na internetu, na nějakém blogu.
  Mě asi nejvíc rozzářilo to, jak jsem si zařídila byteček. Až tak moc mě to překvapilo, jak se mi to povedlo. Ale ještě by to chtělo dotahnout :) A koho jsem rozzářila já? Ani nevímn, jestli přímo rozzářila, ale přítelovi jsem udělala radost vánočním dárkem :)
  Mail: tinka.linka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 106. Sdílím na svém blogu http://brunettes-world.blogspot.cz/ , vpravo nahoře nad profilem, sekce giveaway.

  OdpovědětVymazat
 107. Niky Březová
  mysunnypineapple@gmail.com
  od této značky jsem vyzkoušela jen řasenku a docela dobrá, ale má lepší
  vyzkoušet bych chtěla tohle nebo tu tekutou formu-nejspíš tu červenou, teď si nevzpomenu jak se jmenuje
  a kde jsem značku poznala?nevim, to je už dlouho a zřejmě u nějaké blogerky
  nevím čím já, ale mě udělali radost jedny Vánoce rodiče, když jsme pod stromkem našli obálku, že pozítří odjíždíme do Paříže-miluju cestování a historii

  OdpovědětVymazat
 108. 1) Zuzana Tranová
  2)splněno
  3b) Od Benefitu bych toho zkusit hodně, hlavně mě lákají svými skvělými obaly. Nejvíc by mě potěšil POREproffesional, They're real řasenka, nějká z jejich skvělých tvářenek a nakonec něco z jejich řady péči o pleť
  4) Přesně si vůbec nepamatuju. Nejspíš někde na internetu (blog,facebook,youtube) nebo v Sephoře :D
  5) Čím já? To by ses měla ptát spíš mých přátel. Myslím si, když jsem svojí kamarádku vzala s našima do Francie, protože si už strašně dlouho přála navštívít Paříž:D A u mě mě rozzáří asi cokoliv. Jsem ráda z každý maličkosti. Když jsme měla narozky tak mi rodiče koupili první značkovou kabelku od Prady a z toho jsem byla úplně ááhh... Vůbec jsem nevěděla co říct, toužila jsem po ní strašně dlouho,ale nezminiovala jsme se, že bych ji nějak chtěla.Byla jsem šťastná a nadšená, takže nejspíš to :)
  6) zuzana.tranova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 109. 1) Sleduju jak pod blogovým jménem (Spiced Chocolate blog), tak i pod soukromým, které bych sdělila na požádání :)
  2) Splněno
  3a)+ 3b) Od Benefitu zatím ještě bohužel nic nemám, ale brousím si zuby na několik tvářenek, když bych měla vybrat jen jednu, tak by to byla Coralista, páč má nááádhernej odstín.
  4) Benefit znám ze svých oblíbených beauty blogů, kdy jsem se s ním setkala poprvé, to už si bohužel nepamatuju, ale mám takový pocit, že to bylo u Rendy. Na živo pak v Sephoře :)
  5) Mě rozzářit není těžké, stačí mi úplná maličkost, třeba dneska jsem dostala čokošku a nevíc mi přibylo na blogu pár čtenářů, tak mě to moc potěšilo. Pak jsem to ještě dokonala a dorozzářila jsem se k úplné dokonalosti rozjasňovačem, aby to bylo komplet... No a koho jsem nejvíc rozzářila já? Naposledy asi kamarádku, která když odjížděla do USA, tak ode mě dostala spešl jmenovku na kufr a vypadalo to, že z ní měla fakt radost, což mě potěšilo o to víc :)

  OdpovědětVymazat
 110. 7) GA jsem sdílela na svém FB: https://www.facebook.com/SpicedChocolateBlog

  OdpovědětVymazat
 111. 1) Kytka Mitinka
  2) splňuji :)
  3a) zatím nemám
  3b) ráda bych vyzkoušela POREfessional a právě tento Fine ONE ONE :)
  4) na blogosféře
  5) To bylo loni na Vánoce, první s přítelem, kdy jsme si navzájem chtěli udělat ty nejhezčí svátky, tak jsme na sebe byli moc milí, uvařila jsem dobrůtky a pak pod stromečkem každý z nás našel mimo jiné to, co si nejvíc přál - já sendvičovač od Ety a přítel HDD od Asusu s designem Lamborghini, takže jsme oba juchali. :D A byly to opravdu nejkrásnější Vánoce, ty první. Úžasná atmosféra.
  6) runa.ars@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 112. Sdílím na svém FB https://www.facebook.com/mitinka

  OdpovědětVymazat
 113. 1. Sledujem pod svojim menom - Lucia Kukurová
  2. Lucia
  3. Chcela by som skusit prave Fine One One alebo Porefessional
  4. Benefit som spoznala vdaka zahranicnym vlogerkam na youtube
  5. Najviac ma za poslednu dobu rozziaril darcek od kamaratky, ktorym bol listok na koncert.
  6. lucia.kukurovalm@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 114. Benefit stránku mám likenutú, meno by som napísala potom :) teba sledujem, blog aj facebook. no a od Benefitu by som chcela vyskúšať hlavne fine one one , high beam, hervanu a sun beam, takisto by som chcela mať doma ten ich brow bar :D :D, nedokážem vybrať len jeden, pretože pri Benefite je to nemožné :D prvýkrát som sa s ním stretla v Anglicku, keď mi dali vzorku Benetintu, ja som vtedy Benefit nepoznala , tak sme z neho trochu použili na falošnú krv v divadelnom predstavení (no comment) :D naposledy a najviac sme s kamarátkou rozžiarlili dcéru mamininej kamarátky, ktorá trpí leukémiou, takže väčšinu času trávi v nemocnici, zobrali sme ju von a potom kúpili vysnívanú barbie. mala takú strašnú radosť, že to bolo až neuveritelné a úžasné, že sa dokáže tešiť aj z maličkostí. mňa rozžiarilo počasie, pretože konečne svieti slnko a v kuse nesneží , hneď je deň krajší. mňa vlastne rozžiari hocičo pozitívne :))

  vyvsgi@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 115. 1.)Benefit like - U Duhové kočky
  2.)Duhová Kočka
  3.)Mám sadu Finding Mr.Bright, ráda bych Fine One One
  4.)Poprvé jsem o Benefitu četla před měsícem na Blogu u Rendy - OrdinaryLife a sadu pak objednala v e-shopu u Plum
  5.) Naposledy jsem asi rozzářila přítele, když jsem mu nadělila pod stomeček sběratelskou DVD edici Batman od Nolana. On zase rozzářil mě svým rozhodnutím vrátit se ke mně. Poslední Vánoce byly rozzářené i bez High Beamu
  6.) uduhovekocky@gmail.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 7.) sdíleno na facebooku

   http://www.facebook.com/UDuhoveKocky

   Vymazat
 116. 1) lucie čížková
  2) milifousek
  3b) tak za mě nejspíš brows a-go-go, moc roztomilý kit
  4)při projíždění blogů a stránek o kosmetice
  5) nejvíc mě rozzářil kurz kreslení a nejvíc jsem rozzářila svého přítele, když jsem ho pozvala na večeři
  6) milifousek@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 117. 1, Na FB ako Alliknowaboutcosmetics.blogspot.sk
  2,Alliknowaboutcosmetics.blogspot.sk
  GFC Alliknowaboutcosmetics
  3,b Benefit ako kozmetickú značku som počula len z počuta, neviem nejako som na ňu nenatrafila na Slovensku. Odkedy ale bývam v Brne mám pocit, že na mňa vykúka spoza každého kúta ma volá ma zoznámiť sa s ňou. Dvojnásobne to platí o Fine ONE ONE, ktorá je v súčasnosti tak veľmi propagovaná. Vyskúšať by som chcela najviac asi They´re real riasenku
  4, Zoznámila som s ňou vďaka blogom, ale úplne prvý kontakt boli myslím reklamy v časopisoch a potom som si ju následne všímala i na blogoch
  5, Neviem presne povedať, kto ma kedy najviac rozžiaril, čo ma však dokáže zoržiariť zaručene vždy je krásna kozmetika - ale iba dekoratívna. Farbičky v krásnych obaloch!
  6, alliknowaboutcosmetics@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 118. 1) Kateřina Kaňáková
  2) Jsem fanouškem tady i na FB
  3a)zatím nic nevlastním, ale moc po tom toužím
  3b) Chci vyzkoušet Porefessional a tuto věcičku:)
  4) O Benefitu jsem se poprvé dozvěděla v blogoprostoru.
  5) Mě dokáží rozzářit každodenní maličkosti, jako je kvalitní ranní káva a společná snídaně s přítelem. Nebo když si ke mě přijde lehnout náš pejsek a dá mi pusinku:) Takovými maličkostmi se snažím rozzářit i oči ostatních - uvařím oblíbené jídlo příteli, zajdu na nákup s přítelovou babičkou, která by to sama těžko zvládla, pomůžu ji s umytím nádobí, sousedce na vozíčku přidržím dveře...Takové banální věci dokáží vytvořit úsměv na rtech, radost v očích a mnohdy jsou více než nějaké hmotné statky.
  6) mylifestyleblog@gmail.com
  7)odkaz tady http://www.facebook.com/mylifestyleblog.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 119. Soutěž jsem sdílela na FB http://www.facebook.com/mylifestyleblog.blogspot.cz , takže přidávám druhý komentář, který jsem jen zkopírovala. Lucifrido, přeji pěkný den:)

  1) Kateřina Kaňáková
  2) Jsem fanouškem tady i na FB
  3a)zatím nic nevlastním, ale moc po tom toužím
  3b) Chci vyzkoušet Porefessional a tuto věcičku:)
  4) O Benefitu jsem se poprvé dozvěděla v blogoprostoru.
  5) Mě dokáží rozzářit každodenní maličkosti, jako je kvalitní ranní káva a společná snídaně s přítelem. Nebo když si ke mě přijde lehnout náš pejsek a dá mi pusinku:) Takovými maličkostmi se snažím rozzářit i oči ostatních - uvařím oblíbené jídlo příteli, zajdu na nákup s přítelovou babičkou, která by to sama těžko zvládla, pomůžu ji s umytím nádobí, sousedce na vozíčku přidržím dveře...Takové banální věci dokáží vytvořit úsměv na rtech, radost v očích a mnohdy jsou více než nějaké hmotné statky.
  6) mylifestyleblog@gmail.com
  7)odkaz tady http://www.facebook.com/mylifestyleblog.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 120. 1) Sue Ondrejčáková
  2) som fanúšik cez GFC aj na FB
  3) zatiaľ nič nevlastním, ale chcela by som rozhodne vyskúšať porefessional a špirálu they´re real
  4) o Benefite som sa dozvedela cca pred 2 rokmi na nejakom blogu
  5) naposledy snáď mamu na jej narodeniny, keď nečakala nejaké dary a ja som jej dala kyticu, tortičku a tak :)
  Mňa poteší snáď všetko, zbožňujem keď kamarátka povie že niečo pre mňa má a ja teraz premýšľam že preboha čo to bude a ona mi proste kúpi čokoládu alebo podobne :) Teším sa hlavne z maličkostí :)
  6) sue.ondrejcakova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 121. 1.Rollicking fashion.
  2. Sleduju přes GFC i Facebook
  3. Od Benefitu mám jenom voňavku, ale z kosmetiky bych chtěla vyzkoušet snad všechno :D Slyším na něj jenom samou chválu.
  4. Benefit jsem poprvé zaznamenala v Sephoře
  5. Moji babičku. Koupila jsem jí velkou kytici, když byla nemocná.
  6.rollicking.fashion@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 122. 1. Lucia Záhradníková
  2. sledujem cez GFC aj na FB
  3. nedávno som si objednala (first time ever) porefessional, finding mr. bright kit a big beautiful eyes kit. niektoré kúsky sa ešte len musím naučiť používať :D môj zoznam "chcem vyskúšať" je gigantický, it's potent, they're real, fine one one, čakám kedy bude k dispozícii fake it atd. je toho mnoho!
  4. prvýkrát som o ňom počula už dávno, ale totálna obsesia u mňa prepukla pred Vianocami, po prečítaní článku na niektorom z blogov - odvtedy POTREBUJEM všetko...
  5. kamošku vianočným balíčkom na diaľku. síce som ju pri rozbaľovaní nevidela, ale naša chatová konverzácia bola kúzelná :) a mňa rozžaruje priateľ, denne, aj "obyčajnou" smskou "milujem ta". gýčové, I know, but still...
  6. luciazahradnikova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 123. 1) Sleduji - Tereza Konvalinková
  2) Blog i facebook :-)
  3) Můj nejoblíbenější produkt od Benefitu je tvářenka Hervana - bez ní opravdu nemůžu žít.. když jí nemám, připadám si "neúplná" :))) Miluju řasenku They´re real a Total Moisture Facial Cream. Toužím po High Beam rozjasňovači, tvářence Dallas a naprosto jsi mě zlákala na Fine One One.
  4) O existenci značky Benefit jsem věděla delší dobu ze zahraničních eshopů a Sephory. Do užšího povědomí se mi pak dostala z beauty blogů. Poté, co jsem začala číst tvé
  crazy články, jsem Benefitu definitivně podlehla a z mnoha výrobků se stalo moje MUST HAVE :D
  5) Miluju dávání dárků a hlavně jejich vymýšlení. Nemám ráda nakupování "z povinnosti", dárky ode mne musí být originální. Nicméně - myslím, že dárkem, kterým jsem kdy koho nejvíc rozzářila, byly lístky do Laterny Magiky na Kouzelný Cirkus. Koupila jsem je přátelům z Belgie (je to manželský pár a je jim již kolem 60let, ale jsou už jako rodina), kteří nás každoročně navštěvují. Po skončení představení byli naprosto užaslí, dojatí, rozzáření a říkali, že v životě nikdy nic tak krásného neviděli a je to jejich nejlepší dárek vůbec.. A pokaždé, co přijedou do ČR nebo já s přítelem k nim, o tom nadšeně mluví a jsou rozzáření jako ten večer. Nooo a co nejvíc rozzářilo mě je sice naprosté KLIŠÉ, ale tak zadání je zadání..;-) Když mi bylo 16, tedy cca před deseti lety, umřel můj milovaný pejsek.. sice už byl starý, ale i tak to pro mě byla strašná rána a já se zapřísáhla, že už nikdy nikdoucí žádného nechci. Mamka s tátou mě přemlouvali, ale já si vedla svou a byla nešťastná. Za pár týdnů však domů zničeho nic přivezli malinké štěňátko Kavalírka, které si mě omotalo kolem pacičky v první minutě a já zářila štěstím. Taťka to "předání" chlupatého dárku s růžovou mašlí nafotil, takže se i doteď čas od času mrknu, jak vypadalo dokonalé štěstí a můj rozzářený obličej.
  6) tereza.konvalinkova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 124. 1) Ann Libánská
  2) i obojí :)
  3) ačkoliv to není přímo výrobek,alébrž služba tak...nemůžu žít bez benefit brow barů! svůj první výrobek od benefitu jsem si koupila teprve včera (porefessional) a myslím, že do kategorie "neumím si bez něj představit život" bude spadat velice brzy :) ráda bych vyzkoušela Hervanu, pro ten dechberoucí obal, pro ty růžovoučké barvy a proto, že jsem se do ní zamilovala na první pohled (a jak se praví v reklamě na kofolu - když ji miluješ, není co řešit!)
  4) Pokud se nemýlím, budou to dva roky. Plavila jsem se trajektem do Anglie a ve free shopu obdivovala ty úžasné barevné krabičky, v nichž se ukrývala všelijaká malovátka. Nic podobného jsem v životě neviděla,udivilo mě, že existuje tak přenádherně balená kosmetika. Žel tehdy ještě kosmetika nebyla no.1. v mém rozpočtu, tudíž žádná z těch zázračných krabiček v mém košíku neskončila. Leč v květnu se budu plavit tím samým trajektem... tentokrát silně pochybuji, že mě regály plné v ČR mnohdy nesehnatelných výrobků nechají chladnou!
  5) Někoho rozzáří každodenní maličkosti, jiného nová řasenka. V určitých chvílích člověk však pochopí, že na světě je jen jedna věc která vám zář v očích udrží na stálo - láska a zdraví vašich blízkých. Není nic lepšího, nežli vědomí, že vás blízký je v pořádku. O to více vás vezme, když v pořádku není. Vezme vám to jakoukoliv radost ze života, kterou by vám nevrátilo ani splnění vašeho nejniternějšího snu. Když byla moje babička hospitalizovaná v nemocnici, bylo to snad to nejhorší období v méme životě. Strach, že se operace nemusí povést dle představ a já mohu o babičku přijít, byl nesmírný. Po té přišel telefonát z nemocnice. Mohl znamenat dvě věci. Tu nejlepší anebo tu nejhorší...a já z telefonu slyšela uklidňující hlas sestřičky, která mi ohznamovala, že se operace povedla a babička bude brzy v pořádku. Lavina štěstí, kterou jsem v tu chvíli pocítila, byla nepopsatelná. Musela jsem zářit jako vánoční stromeček a radostí jsem skákala takřka dva metry do vzduchu. Ihned jsme za babičkou jeli a já jsem se jí svěřila s tím, jak moc jsem se o ni bála a jak jsem ráda, že je v pořádku. Babička se se dojetím rozplakala a řekla mi, jak je šťatsná, že má tak úžasnou vnučku. V tu chvíli jsme zářily obě a jen tak se na sebe dívaly . Byl to přesně jeden z těch okamžiků, kdy nepotřebujete žádná slova, neboť víte, že právě prožíváte něco, co žádná slova nepopíší.
  6) Nocturnal.light@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 125. :) Sledujem pod menom Naťka Pohanková
  2. blog
  3b. Bohužiaľ žiadny nemám ale veľmi túžím po špirále alebo po nijakej tvárenke.. resp. ja by som vyskúšala hocičo!
  4. Ked som bola mladšia a prvýkrát bola tuším v Prahe tak maminasi šla kupiť ceruzku na oči v sephore.. a tam som uvidela tene krásny stojan s benefit kozmetikou a milú pani ktorá sa tam starala o zákazničku ;) zaujal ma obal farba a všetko bolo čarovné ;) očaril mana prvý pohľad ;)
  5. Takže ked som sestre dala na Vianoce malého konika po ktorom neuveriteľne túžila.. Kedho otvorila síce bolo "dakujem ježiško" ale bola som šťastná ;) všetky iné veci oblečenie hračky a knihy išli bokom! Bola len ona a konik z ktorého bola uplne nadšená ;) krásny pocit to bol :) :) No a čo somdostala? ja som také trdlo a ja sa teším hádam z každeho usmevu a maličkosti.. ale nadšenie čo je sice kliše bol asi moj Iphone ktorý mám už 4 rok a prestne si pametám ako som ho dostala :) bol to vykrik skakanie pišťanie a všetko dokola ;)
  nankapoh@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 126. 1.)Miriamma Dercová na fb 2.) poďme piecť na gfc 3b.) Nikdy som z Benefitu nic nemala a vlastne zijem v regione kde sa ku kvalitnej kozmetike nedostanem a ani na internete to nieje ziadna slava , kedze vsetko dobre je drahe a ja si to dovolit nemozem. Uz dlho pokukavam po nejakom super maxyi rozjasnovaci a moj sen uz od teenagerky je High Beam od benefitu , ked som ho okukovala uz daaaavno v tetinych zahranicnych casopisoch ako male dieta. 4.) O benefit som sa dozvedela uz ako mensia prave uz z spominanych tetinych zahranicnych casopisoch , fascinovali ma tie kraaasne farebne a carovne obaly a neskor z roznych blogov o velmi kvalitnej kozmetike benefit , a teraz len vytuzene pokukavama na vase fotky :) 5.) Pred rokom som zacala peict a som amaterska cukrarka a nic ludi podla mna nedokaze piect ako uuuzasna sladka odmena kedy ju necakaju a terza nehovorim o narodeninach , ale ked je ludom z okolia tazko a viem o tom , jednoducho nieco upeciem a sladkosti ludom dokaz vycarit na tvarach ludi uzasny usmev. Ja som mala azda najviac rozziarenu tvar, ked som uvidela ako 6 rocne dievcatko pod vianocnym stromcekom moju prvu aktovku , aj ked som ju v den vianoc nasla rano schovanu v skrini a vedela som , ze ju nepriniesol jezisko. Jednoducho som bola stastna , kedze som vedela ze ked jezisko nechodi , tak na mna moji rodicia predsa nezabudli a vedia po com ich mala dcerka tuzi . 6.) m.dercova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 127. Ahoj ahoj :)
  Tohle musim zkusit, sice uz jsem si sve stesti vybrala jinde, ale treba tam jeste trochu zustalo :)

  1) Benefit "likeuju" jako Iva Martinkova
  2) Tebe "likeuju" taky jako IM, ale na GFC me vidis jako Literarni zahradku ;)
  3)a) se me bohuzel netyka
  3)b) nejvic me laka prave Fine One One a pak urcite the POREfessional
  4)Benefit jsem poznala pres blogy, hadam ze to bylo od Rendy z Ordinary life a nejdriv jsem vubec nechapala, o co jde :D
  5)Myslim, ze nejvic co me kdy kdo rozzaril, byl muj tatinek - resp. stene, ktere donesl prave na Valentyna. Tatka nikdy nechtel mit zvirata v byte, pak nam kdysi povolil rybicku, pak krecka, ale psa nechtel za zadnou cenu. A pak, pred 10 lety na Stepana, se u nasich sousedu narodila stenatka, ktere si sousedovic fenka "udelala" se soudovovic pejskem z druhe strany od nas primo na nasi zahrade. Chodily jsme se se sestrou a mamkou na stenatka divat a delaly oci na tatku, ale ten byl neoblomny. A pak z niceho nic, na Valentyna, v 7 rano, nam tatka prinesl modrooke zrzate stene skorojezevcika do postele a uz tam zustalo :) A nase Barunka do dnes nejvic miluje postel :)
  6) muj e-mail je literarnizahradka@gmail.com

  Krasny den!

  OdpovědětVymazat
 128. 7) Sdilim tady: http://www.facebook.com/iva.martinkova

  A drzim si pesti :D

  OdpovědětVymazat
 129. Nejlákavější giveaway jakou jsem kdy viděla :)
  1) sleduju jako Janča Kalousková a tvůj fb stejně tak
  2) jako Janča K.
  3)a bohužel nic nevlastním ale b) bych ráda vyzkoušela POREfesional :)
  4) Benefit jsem poznala poprvé u Rendy z Ordinary life
  5) Nejčastěji mě dokkáže rozzářit můj přítel, protože mi vždy umí vykouzlit úsměv na tváři i když je vše špatně a já asi dokázala rozzářit nejvíce svou mamku, když jsem se dostala na VŠ.
  6) janicka165@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 130. 7) a sdílím tady : https://www.facebook.com/janca.kalouskova
  snad to vyjde :)

  OdpovědětVymazat
 131. Hlavně, že sdílím a úplně jsem se zapomněla zúčastnit a to bych si fakt mlátila hlavou o zeď, kdybych v téhle GA to štěstí aspoň nezkusila :-D
  1) samozřejmě sleduji již dlouho: Lucie Mrázková
  2) tebe samo taky sleduju už dlouho :) - a to snad všude, kde to jde, aneb jsem ti v patách :))
  3a)Zatím vlastním jen Porefessional a Browzings a bez obou si život nedokážu představit - úplně se bojím zkusit další věci - taky by se mohlo stát, že bych přišla na buben...Jinak toužím po tvářence a tom jejich krému na oči :)
  4) Myslím, že jsem ho jako první zaznamenala až u Rendy na blogu - zrovna psala o Porefessionalu a já ho prostě musela mít - hned za další výplatu jsem si ho koupila. "Bohužel" jsem narazila na milou beneslečnu a nechala si u ní rovnou vytvořit i nové krásné obočí...no a pak mi doporučila skvělý browzings, tak jsem vzala Porefessional i Browzings, jenže zrovna byla akce kup dva a třetí máš za korunu. Jelikož jsem v té době Benefit fakt neznala, nechala jsem si slečnou doporučit něco, co by se mi mohlo líbit - kupodivu mi doporučila tu jejich hydratační mlhu (btw. krásné balení), bylo zrovna léto, tak proč ne :-D Zpětně si říkám, že jsem si měla vzít řasenku nebo tvářenku...na druhou stranu ty si ráda za plnou cenu někdy kooupím, kdežto tu mlhu bych bez té super velké slevy těžko vyzkoušela...ufff, zase román :-D (omlouvám se)
  5) naposledy teď o víkendu malou 4měsíční ségru, konečně se začala smát a reagovat na podněty - lechtala jsem ji na bříšku a dělala s ní letadýlko...ano, zářila na míle daleko :)
  Mě dokáže rozzářit téměř cokoli, raduju se i z maličkostí - naposledy to bylo předevčírem, když jsem si ze Sephory odnášela vytouženou tvářenku a přítel mi při nákupu zdatně asistoval :-D
  6)mám
  7)sdílím na FB (resp. sdílela jsem hned po vyhlášení :))

  OdpovědětVymazat
 132. sdílím zde: http://www.facebook.com/StarsByLucyBlog?ref=hl

  OdpovědětVymazat
 133. 1)Karolína Vítková
  2)vivi
  3a)Z Benefitu jsem si nechala dovést od kamarádky z Ameriky (aby mě to uplně nezruinovalo :)) řasenku Theyre real! a sadu s Porefessionalem, Erase paste, vzorkem rozjasňovače Girls meet pearls a ještě vlastním vzorek Stay dont stray.
  Ránu nedám bez Porefessionalu, pač s mýma poráma nemám ani moc na výběr :D
  A vyzkoušet bych asi chtěla nejvíc Benetint nebo High beam, protože s Girls meet pearls jsem velmi spokojená :)
  4)Benefit jsem poznala díky mé nejlepší kamarádce, která je velice ,,světaznalá" a vždy mě přivede na něco nového z čeho se pak stane moje závislost :/:D
  5)V poslední době asi babičku, kterou jsem teď kvůli zkouškám zanedbávala, a když jsem ji přijela konečně navštívit tak měla velikou radost, což samozřejmě potěšilo i mě.
  Jinak mě asi dovede nejvíc rozzářit můj černý rozmazlený kocour. Ať mám sebehorší náladu, kdykoliv přijde a začne labužnicky vrnět, tak jsou špatné myšlenky a nálada pryč :)
  6)karolina.vitkova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...