(Nejen) kosmetické Tour de Poděbrady

Tož to byl teda víkend! Akce roku! Už na akci v Greenwavu padnul nápad zajet si k Denise do Poděbrad na kosmetiku a udělat si dámskou jízdu se vším všudy. Nečekala jsem teda, že to bude až taková akce!

zdroj: http://www.thehanmadetales.com
S Lárou jsme vyjely v sobotu dopo vlakem a probraly všechno možné (ne že bychom to nedělaly často, že) od vlaků (solidně narvanej) až po kosmetiku. Byly jsme nadšené z toho krásného počasí, obzvlášť když jsme vylezly z vlaku. Denisa nás vyzvedla a odvezla k hotelu, kde už čekala Máša s Matesem a O. Ti dva odjeli a my se šly ubytovat. A na ňam obídek. Snídala jsem až ve vlaku (ach, ta Pařížská (nebo Francouzská?) bageta z Burger Kingu teda byla!), bo jsem ráno absolutně nestíhala, i když jsem vstávala brzo. - Uááá, v sobotu, v sedum, zbláznili jste se! Njn, v pátek večer jsem vytuhla na Tlamoknize a titulky byly hotové jen z poloviny, v jednu jsem odpadla. Takže v sedum vstát, dodělat titulky, umýt hlavu, nahodit obličej a za pár minut zabalit. Co si budeme povídat, víc jak polovina z tašky byla kosmetika :D. Co kdybych to všechno potřebovala? - Dala jsem si extra silný vývar z hovězí oháňky s játrovým knedlíčkem (alias Kouličkovou polívku, po našem) a k tomu krevety na česneku a bílém víně plus česnekovou opečenou ciabattu. Až jsem se za ušima olizovala! Pak jsme se přesunuly na pokoj. Respektive holky, mě čekala procedůra :D. Hodila jsem noťas k nim do pokoje a šlo se na to.

foto by Primavera studio
Kosmetické studio mě překvapilo svou útulností a pohodovostí, ale přitom profesionalitou. No tak dobře, nepřekvapilo, bo jsem to čekala :). Ale óchaly jsme s holkama sborově :D.


Nebudu vám to tu rozepisovat do mrtě, bo jsem si to užívala neskutečně a až tak jsem pozor nedávala. Ale stejně jsem nedovedla vypnout, myšlenky vířily. S Denisou jsme si samozřejmě povídaly, ale pořád mi nutila, že bude potichu, ať relaxuju. Jenže já relaxuju jenom když spim, já to jinak neumim :D. Čištění pleti a peeling byly hóóódně moc příjemné, zvlášť ten peeling s masáží. Maska s brutnákem byla taky moc fajn. A zpevnňující vyhlazující masáž obličeje teda ultra fajn! Mam pocit, že masáž obličeje jsem ještě nikdy nezažila, ale tohle bych si nechala líbit pravidelně. Masáž skleněnýma kulema a horkým olejem a následně chvíli ledová, byly luxusní. A pak ta bio modeláž! No řeknu vám, to byla pecka teda. Vyhlazený obličej, zpevněná a zatáhlá brada (při pravidelném docházení vám ta brada pak vydrží zpevněná dlouhodobě, v tomto případě pár dnů), až jsem si na ni musela pak pořád tlapkat :D.A na co se lze při ošetření těšit? Na kosmetický aroma rituál, který spojuje působení vůní, tepla a doteků s efektivitou 100% přírodních kosmetických produktů, vyrobených z jakostních bio surovin. Kosmetické ošetření s produkty německé značky Primavera je prvním ošetřením, které zcela respektuje individualitu pleti a dokonale se jí přizpůsobí. Samozřejmostí je konzultace, která pomůže terapeutce sestavit ošetření na míru na vaší pleti. Každý rituál zahrnuje šetrné čištění pleti, peeling, holistickou aroma masáž polodrahokamy a unikátní "Bio modelage" pro zpevnění a vyhlazení. Toto ošetření získalo mezinárodní ocenění za inovaci v kosmetické péči pro rok 2012 na Kosmetickém veletrhu ve Stuttgartu. O klienty se tu starají s láskou a největší pečlivostí, cílem je dokonalé uvolnění těla i mysli a zdravá zářivá pleť. Pod to se můžu podepsat. Pár kosmetik jsem absolvovala a nikdy to nebyl takový uvolňující rituál jako tady.

foto by Primavera studio
foto by Primavera studio
Odcházela jsem vysmátá (ona ta aromaterapie prostě něco do sebe má, nehledě na to, že já od té doby, co mám za sebou ty kurzy reiki, reaguju na některé věci jinak a ze spousty věcí jsem prostě vyprsklá či vysmátá mnohem víc, než bych byla normálně). Přesídlila jsem k holkám na pokoj a ty se přesunuly na procedůru a masáž (následně se prostřídaly). Já si otevřela noťas, jala se korektovat titulky (teď ty soboty mám zadřené už dvěma seriálama, ale neskutečně mě to baví) a pak se vrhla na sublimační článek. Pokoj byl velice příjemný a wifi mě překvapilo svou rychlostí. Jsem si zapomněla já debža stáhnout ten díl seroše na korekci a tak jsem si řikala, že to pujde hodně blbě. A ne, wifi jela jak blesk! Akorát noťas pak trochu zlobil, ale to už jsem měla hotovo. Tož jsem to zabalila, stejně nastal čas. Odjebat se odtialto (jak se říká u nás v kanclu). Holky už dokončily kosmetiku i masáže a šly se šlechtit na večer, mírně z obojího oblblé. My s Denisou vyrazily k ní domů, kde jsme se jaly vyšlechtit my dvě. Já poprvé na večer použila srdíčko (do té doby jsem ho moc často nepoužívala a když tak, tak na den) a odteď ho jedu denně :). Jen jsem trochu upravila make-up (Denisa mi po ošetření nanesla Hauschku a Lily Lolo) a nalíčila oči trochu více výrazněji, i když pořád dohněda.

holky ve studiu se na vás těší :)
Večer jsme započaly u Olivera (v případě návštěvy doporučuju rezervačku, je to hodně oblíbené místo). Nádherná kavárna-restaurace s pařížskou tématikou. Jídlo bylo výborné a alkáč ještě lepčí. Poprvé jsem ochutnala Russkij Standard v edici Platinum. Nebo to byl Imperial? Paměť už mi neslouží :D. Ale bylo to mňamí. Velice jemná chuť, ale hodně ostrá vůně. No a pak už jen Sex on the Beach s obyč Ruskym Standardem. A ne jeden ;). Vynikající vepřová panenka s houbovou omáčkou byla luxusní! Pokukovaly jsme po dortech, ale to už nešlo, uff. U večeře jsme vedly hovory, že se museli naši ex uškytat :D.


photos by Café Oliver
Pak následoval přesun do gerontologického klubu. Alias diskoška s barem v hotelu, kde paří starší generace. Neptejte se mě na jméno hotelu, já nedávala pozor. Byly jsme naprosto vysmáté z těch trsajících důchodců a řehotaly se tak, až za náma přišla paní od 82letého pána, ať se jim nesmějeme. Ale my se smály v dobrém. Byly jsme vyprdlé z toho, jak tam trsají a zvlášť dědula, jak to roztáčí, pěkně v obleku. Shodly jsme se v tom, že my tohle asi nedáme, ani kdybychom se toho dožily. Holky jely od začátku víno, ale já pokračovala ve vodkách. Bo kdo nemíchá, je mu druhý den co, dobře! Pak se objevila sada panáčků a pak druhá a i holky se naučily, že to musí naklopit hned, jak do záchoda (jejich výraz), jak odkoukaly ode mě. Vodka se prostě cucat nedá. Následovala druhá sadička a Máša s Denisou se jaly trsat. No roztáčely to tam slušně. Pan diskžokej jim dokonce zahrál (zazpíval) na přání. Káju :). Jinak jsme byly vykulené, že tam dal i Divokýho Billa. Jen tak, bez žádosti.

zdroj: http://drawception.com/
Po zavíračce jsme se jaly v už v hodně dobré náladě přesunout na další retro disko. Tady hráli vypalovačky z devadesátek. Zahraniční! Ne český odrhovačky. No já byla ve svém živlu! Tohle je moje krevní skupina. Ice Ice Baby, What Is Love?, No Limit a další... Prostě splněný sen! V Praze nic takového nemáme. Tam se musím vrátit, to bylo něco. Máša s Lárou pařily snad do pěti, my s Denisou vyrazily domu po druhý, bo ji ráno čekaly nějaké ty kosmetiky. Přístě ale pojedeme do rána :D.


Ráno jsem byla jakž takž OK, ale věděla jsem, že doma zkapu, bo jsem spala úplně minimálně. Ale jinak mi bylo dobře, ostatní ať se vyjádří za sebe :D. Vyrazila jsem do hotelu a zamířila na masáž a byla hodně vděčná, že mi večer nevyšla. Byla to lahoda. Horký olej a pořádný záběr pro má záda, šíji a bederku. Jinak masáží tam mají na výběr dost. Ta půlhodka byla velice příjemná a ani mi nepřišlo, že by to rychle utíkalo. Láká mě to shiatsu, to toužím vyzkoušet už hodně dlouho, tak třeba příště. S Lárou jsem si dala čajík, zatímco jsme čekaly na odvoz (Mášu už vyzvedli ti její chlapi) a přidala se k nám Denisa, které už padla. Probraly jsme úspěšnou pařbu a slíbily si, že to brzo zopakujeme. Už se moc těším!

photo by http://www.hotelgolfi.cz
Doma jsem odpadla až v sedm večer, ale statečně jsem se držela jako! Krásně jsem se vyhajala a v sedum ráno se probudila hezky vyspinkaná. Byl to naprosto luxusní (ošetřením i zážitkově) víkend a vřele doporučuju navštívit jak Poděbrady, tak hotel a tam si dát nějaké ty procedůry či masáže :). A využít třeba nějakých víkendových balíčků, mají hodně zajímavé. Nebo se zajet podívat jen tak, na výlet.

Tož vám Deni, Mášo a Lárko děkuju za super víkend!

16 komentářů:

 1. Tak to vypadá na opravdu slušný večírek :-) je supr,ze jste si to uzily! Ono neuškodí se rozmalovat ;-)

  OdpovědětVymazat
 2. ha! jedou si na takovej rozmazlovací mega večírek a mě ludry jedny nechaly doma! :)

  OdpovědětVymazat
 3. Spěchám, nemůžu číst, každopádně fotky vypadají úúúúžasně, tohle by si myslím zasloužila každá z nás... Paráda!:)

  OdpovědětVymazat
 4. Tý jo, holky proč jste sakra tak daleko, to muselo být boží!!! Aspoň jsem si to užila s Váma takhle virtuálně, tu masáž kouličkama teda závidím a boží hity let minulých jako Ice Ice....tak to žasnu, že to někde dávaj, já snad pojedu do těch Poděbrad...Jinak Vodku Standard Ti chválím !-)) dobrý výběr. Tak já se idu odtialto odjebať a doma si prsknu na obličej aspoň ten vzorek Primavery, jak jste mě naladily :-)). Pěkný víkend Luci!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. eM tak třeba na jaře se k nám přidáš :D. Proč bys nemohla, že? :)) A ano, ty starý vypalovačky byly fakt úžasný :)). Já už normál vodku nemusim, ještě tak Amundsena, ale prostě co jsem se navykla před pěti lety na Standard, tak ho vyžaduju :D. Primaveru určitě zkus, já si v ní libuju :).

   Vymazat
 5. Závidět se nemá, ale závidím!:-D

  OdpovědětVymazat
 6. teda, řádně jste to roztočily :D já akorát nechápu tu gerontotéku - na tu jste šly proč? :DD

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bo nam byl sliben neskutecny zazitek a toho se nam taky dostalo :D.

   Vymazat
 7. Zní to super, takový akce miluju...bohužel už jsem dlouho nic takového nezažila:(

  OdpovědětVymazat
 8. Tak tomu říkám užívání si. Myslím, že by to studio měli přesunout do Prahy, takhle to není fér:-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Luc, tak si s Holandanem udelejte prima vikend :). Az se teda vratite :).

   Vymazat
 9. To se tak hezky čte - jsme se měly fakt výborně!! =D jen ta lehká otrava alkoholem nebyla nic pěkného. Příště vám kašlu na "záchod" a budu se držet vína =D krásně jsem si zavzpomínala a už se těším, jeslti nám to třeba i s eMkou vyjde v létě, nebo zas na podzim ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Určitě! Já už se moc a moc těšim a tentokrát hodlám na tý devadesátkový diskotéce být až do rána :D.

   Vymazat
  2. A já tam budu radši pít vodu =D

   Vymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...